با فر کردن مو در اندازه های مختلف بیشتر آشنا شوید

سه شنبه 17 مهر 1397 - 14:55:03

فرکردن مو

فرکردن مو در سایزهای مختلف

فر کردن مو با بابلیس


فرکردن مو در اندازه های مختلف

اغلب خانم هایی که موهای بسیار نرم و صافی دارند از این موضوع گله مند هستند؛ زیرا موهایشان در نگاه اول ممکن است، بسیار کم حجم یا کم پشت به نظر رسد. برای همین آنها تمایل دارند با فرکردن مو یا حالت دادن به موهایشان، این مشکل را برطرف کنند. فر کردن مو از قدیم تا امروز همیشه طرفداران خاص خود را داشته، بخصوص اینکه امروزه با تولید بابلیس های جدید که قادرند موها را در اندازه¬های متنوعی فر کنند؛ جذابیت این موضوع دو چندان شده است. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب، ما تصمیم داریم که فقط با یک بابلیس، چندین مدل متنوع  فر را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

 

فرکردن مو در اندازه های مختلف

فرکردن موروش اول: فر کردن مو با اندازه 4/1 اینچ

این سایز از فر مو به اندازه ی یک حلقه ی کوچک است و به عنوان "بچه فر" شناخته میشود. بهتر است، برای فر کردن موها حتماً به حالت موهای خانم ها یا آقایانی که موهای فر طبیعی دارند به دقت توجه کنید تا موهایتان موقع فر کردن به موهای طبیعی شباهت داشته باشد.

 

روش دوم: فر کردن موها با اندازه 4/3 اینچ

این اندازه از فر برای خانم هایی که موهای کوتاه و متوسطی دارند، ایده آل است. برای شروع کار فر کردن مو می توانید، قسمت کوچکی از انتهای مو را دور بابلیس بپیچانید، سپس حلقه های فر شده را از هم جدا کنید تا طبیعی تر به نظر برسد. پس از اتمام کار با بابلیس، اسپری یا تافت روی موهایتان بزنید تا حالت آن روی سر ثابت بماند. اغلب بازیگران قدیمی هالیوود به این روش موهای خود را فر می کرده اند. اگر شما هم دوست دارید موهای خود را شبیه آنها درست کنید، هنگام فر کردن  میتوانید، موهای خود را بصورت فرق وسط باز کنید، سپس پشت موها را با یک گیره ببندید.

 

روش سوم: فر کردن موها با اندازه 1 اینچ

این سایز فر، تنها موج ملایم و زیبایی به موها میدهد. برای شروع کار با دستگاه بابلیس، موها را به دو قسمت تبدیل کنید. سپس شروع به فر کردن موها کنید. کمی اسپری حالت دهنده بزنید و صبر کنید تا خشک شود. سپس قسمت های فر شده را برس کنید تا از هم جدا شوند. 

 

روش چهارم: فر کردن موها با اندازه 5/1اینچ

این اندازه از فر، تنها موها را به حلقه های بزرگ و حجیم تبدیل می کند، برای همین مناسب موهای بلند و پرپشت است. برای شروع فر کردن، میتوانید با اسپری نمک دریایی موهای خود را اسپری کنید. پس از اینکه اسپری روی موها خشک شد؛ انتهای مو را با یک میله یا مداد جمع کنید و چند ثانیه نگه دارید. سپس به آرامی موها را رها کنید و حلقه های فر شده را با انگشت تان از هم جدا کنید.

 

روش پنجم: فر کردن موها با اندازه 2 اینچ

اندازه 2 اینچ، تنها برای فر کردن بکار نمی رود؛ بلکه برای حالت¬دادن انتهای شاخه موها نیز کاربرد دارد. این مدل مناسب برای موهای صاف و پرپشت است.

 

روش ششم: موج دار کردن موها

یکی از بهترین حالت ها برای موهای صاف است. این مدل تنوع بسیاری دارد. برای شروع کار با بابلیس، یک بخش از موهای خود را از بالا دور دستگاه بپیچانید و نگه دارید و بعد از گذشت چند ثانیه موها را رها کنید. در این روش موها به دسته های ضخیمی تقسیم میشوند و دور دستگاه پیچیده میشوند.


 

 

سایر مطالب مرتبط با فرکردن مو

ترفندهای فرکردن مو با بابلیس

پرسش و پاسخ در مورد فرکردن مو

فرکردن موها

فرکردن موها با بیگودی

فرکردن موها با استفاده از بیگودی

فیلم آموزش فرکردن مو

 

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

 

 


فیلم های مرتبط
در این آیتم آموزشی از مجموعه زیبایی ویونا، انواع فر مو با روش های مختلف را مشاهده میکنید. جهت شرکت در کلاسهای آموزشی با شماره تلفن های 02177431560 و 09356000743 تماس بگیرید

فر کردن مو با 4روش

در این فیلم آموزش شینیون مو را با استفاده از بابلیس مشاهده خواهید کرد

آموزش شینیون مو با بابلیس

در این ویدئو از سایت رژلب شینیون موهای بلند مرحله به مرحله با استفاده از پروتز مو، سنجاق مویی، گیره مو، اسپری فیکس کننده، بابلیس، آموزش داده میشود.

آموزش شینیون موی بلند

اگر ابروی شما احتیاج به پاک کردن دارد و نمیدانید از کدام روش پاک کردن تاتو استفاده کنید خانم دینا تقوی در این ویدئو شما را با انواع روشهای پاک کردن و مزایا و معایب آن آشنا میکنند.برای شرکت در کلاسهای ایشان که در دو شعبه تهران و   بوشهر هستند با شماره 09195256779 تماس بگیرید.

پاک کردن تاتو به روش ارگانیک

آموزش ریموو کردن رنگ مو یا پاک کردن رنگ مو مشکی و شرابی را در دو مرحله گوماژ و نتوآیاژ توسط مدرس رنگ و مش خانم شادی همایونی می بینیم
جهت  مشاوره و ثبت نام در کلاس های آموزشی کاربا مواد با شماره 09192039642 تماس بگیرید.02188698115-02188698116

پاک کردن رنگ مو مشکی

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
محل تولد عطار نیشابوری کدام شهر بود؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: