آموزش اکستنشن موی کوتاه

دوشنبه 30 مهر 1397 - 17:55:07

آموزش اکستنشن مو مرحله به مرحله

آموزش وصل کردن اکستنشن مو

 

موی کوتاه

 

آموزش اکستنشن موی کوتاه مرحله به مرحله 

در این مقاله از سایت آرایش رژ لب  آموزش اکستنشن موی کوتاه توسط مو مصنوعی را نشان میدهیم. همه ی ما یک روز میخواهیم موهایمان را خرد و کوتاه کنیم و روز دیگر میخواهیم موهای بلند داشته باشیم.  در اینجا روش هایی به شما آموزش میدهیم تا بدون اینکه به موهایتان آسیبی وارد کنید از موهای کوتاه و بلند لذت ببرید. ما به شما تمام نکات و ترفند ها را برای وصل نمودن شاخه های مو را یادآوری میکنیم. اگر شما برای وصل کردن موها مشکل خواهید داشت و یا حتی فکر میکنید که این کار خیلی سخت انجام میشود پس حتما متن زیر را بخوانید.
نکته مهم قابل ذکر، این است که شاخه های اضافه مویی که انتخاب میکنید حتما ترکیب رنگی درستی با موهایتان داشته باشد تا موها را طبیعی نشان دهد.
اگر موهایتان ساده و یکدست است این بهترین فرصتی است تا از ترکیب رنگ جدید برای موهایتان استفاده کنید. شاخه های اضافه موهایتان را مناسب و با تناژ یکی انتخاب کنید تا موهای دو رنگ  داشته باشید. اگر موهای خودتان دو رنگ است از همان رنگ موها شاخه ها را انتخاب کنید و موهایتان را بلند کنید . همچنین میتوانید با اضافه کردن موها در یک رنگ دیگر مدل آمبره را روی سر خود ایجاد کنید.

 

 

آموزش مرحله به مرحله اکستنشن مو

اکستنشن

 

 

آموزش اکستنشن موی کوتاه مرحله به مرحله


مرحله اول
اولویت مرحله تقسیم کردن موهاست قسمت بیشتر موها را پشت سر ببرید و آن را جمع کنید و فقط قسمت کمی از موها را در پایین سر باقی بگذارید. سپس قسمت پایینی را شانه کنید و کمی پوش  دهید. سپس موها را جمع کنید و بپیچانید و با سنجاق مویی آن را جمع کنید.


مرحله دوم
موها را از قسمتی که جدا کرده ایم شروع به وصل میکنیم. همانطور که در بالا گفتیم برای اینکه موهایمان جذاب تر نشان داده شود از موهای با حالت های مختلف مثل بالیاژ و آمبره استفاده میکنیم و آن را به عنوان زمینه موها در پشت مو وصل میکنیم. روی نوار موها حالت سنجاق و کلیپسی وجود دارد که روی موها قفل میشوند.


مرحله سوم
اگر از دو حالت و رنگ برای موها استفاده کردید یک خط در میان موها را وصل کنید تا با موهای طبیعی خودتان ترکیب شود. این روش باعث میشود که موهای شما پرپشت هم نشان داده شود.


مرحله چهارم
به نوبت شاخه ها را وصل کنید و روی موهایتان قرار دهید سپس دسته دیگر از موها را بردارید و شانه بزنید و موها را وصل کنید. این کار را به صورت لایه لایه انجام دهید.


مرحله پنجم
هنگامی که به قسمت وسط سر رسیدید جایی که با ابروهای شما موازی ست، دو دسته از شاخه های 3 تایی را روی سر قرار دهید و به پست سر خودتان وصل کنید طوری که کامل آن قسمت را بپوشاند.


مرحله ششم
یکی از نکات مهم این است که وقتی اکستنشن را انجام میدهید به این توجه داشته باشید که قصد شما مخفی کردن موهای کوتاهتان است و میخواهید انها را لا به لای موهای اضافه شده بپوشانید.
اضافه کردن موها را تا بالای سر ادامه دهید و از انجا که ما موهای کوتاه تری در بالای سر داریم پس از موهای بیشتری برای بالای سر استفاده میکنیم و برای اینکه موهای کوتاه را بپوشانیم به بغل موها اضافه میکنیم. برای این قسمت از حتما موهای بیشتر و با شاخه های بیشتر استفاده کنید.


مرحله هفتم
به عنوان وصل کردن آخرین شاخه از یک شاخه 4 تایی استفاده کنید تا تمام قسمت های مو شما را بپوشاند و موهایتان را سفت و محکم نگه دارد.


مرحله هشتم
پس تمام شدن موهای شما احساس پرحجمی میکنند موهایتان را شانه کنید و قسمت وسط سرتان کمی شانه زنید و پوش دهید سپس موهای روی سر  را با بابلیس حالت دهید. تا با موهای وصل شده حالت یکسانی بگیرند.
حالا الان دارای موهای بلند و خوش حالت هستید همچنین هروقت حالتان بد شد و دلتنگ موهای کوتاه شدید موهای کلیپس شده را باز کنید و از موهای کوتاه لذت ببرید.

 

 

سایر مطالب مرتبط با اکستنشن مو

 

انواع روشهای اکستنشن

آموزش مراقبت از اکستنشن

اکستنشن رینگی

مراحل نصب اکستنشن حرارتی

راهنمای کامل مراقبت از اکستنشن مو

انواع هیراکستنشن مو

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

 

 


فیلم های مرتبط
خانم شادی همایونی در این ویدئو توضیحاتی راجع به انواع اکستنشن مو- نحوه نگهداری اکستنشن وانواع مو اکستنشن به شما ارائه میدهند .جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09192039642-09127233699 تماس حاصل فرمائید.

فیلم اکستنشن مو

خانم شادی همایونی در این ویدئو توضیحاتی راجع به انواع اکستنشن مو- نحوه نگهداری اکستنشن وانواع مو اکستنشن به شما ارائه میدهند .جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09192039642-09127233699 تماس حاصل فرمائید.

آموزش اکستنشن

در این فیلم آموزش روش جدید اکستنشن مو را به شما معرفی میکنیم به نام اکستنشن استیکری که نوع جدیدی از اکستنشن به شمار میرود و مناسب افرادی که خواهان نصب راحت اکستنشن برای مدت کوتاه بین دو هفته تا دو ماه هستند.

اکستنشن استیکری

در این ویدئو نمونه هایی از اکستنشن مژه رو خواهید دید. امروزه کمتر خانمی پیدا می شود که نداند اکستنشن مژه چیست و به چه صورتهایی انجام می شود. در اکستنشن مژه، با مژه های اضافی می توانید مژه هاتون رو پرحجم و زیبا کنید

اکستنشن مژه

در این فیلم از مجموعه زیبایی ویونا، آموزش اکستنشن مو لیزری و نکات مهم در مورد اکستنشن مو آموزش داده میشود.برای مشاوره خدمات و آموزش این رشته با شماره های 09356000743--02177431560 تماس بگیرید.

اکستنشن مو

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: