سه نکته مهم برای مراقبت از موی رنگ شده

پنجشنبه 10 آبان 1397 - 00:11:09

 

 

کدام محصول برای موی رنگ شده ما مناسب است؟

با انواع محصولات برای موی رنگ شده آشنا شوید

مو

 

 

از موی زبر تا موی نرم و لطیف، هر کدام پس از قرار گرفتن رنگ مو روی سر، نیازمند محصولی متناسب با ویژگی خاص خود هستند. به طور مثال: پس قرار گرفتن رنگ مو، موی زبر، بیش از موی نرم، نیازمند محصولات نرم کننده و حالت دهند مو است. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب  با تستی که پیش رو داریم به شما نشان می دهیم که چگونه از موی رنگ شده خود مراقبت کنید. پس از آن درباره طریقه مصرف، زمان استفاده از این محصولات با شما صحبت می کنیم. با ما همراه باشید. 

 

 

 

انواع محصول برای موی رنگ شده

مو


 

برای مراقبت از موی رنگ شده تان به نکات زیر دقت کنید:

 نکته اول برای مراقبت از موی رنگ شده:

 مدیریت صحیح در برابر عوارض رنگ مو
هر کدام از ما نگرانی هایی در برابر مو و مراقبت از آن داریم. همه افراد نیاز دارند که از‌ رنگ مویشان محافظت کنند، مو را تقویت کنند و به آن رنگ و شکل خاصی ببخشند. نوع شامپو و نرم کننده ای که دارید، نقش مهمی در مراقبت از موهایتان دارد. بسته به نوع مویی که دارید، شما  باید یک یا دو بار در هفته از شامپو استفاده کنید. این نوع از درمان کمک میکند که مواد مغذی به موی شما برسد.

 

 نکته دوم برای مراقبت از موی رنگ شده:

 شستشوی موها
حمام کردن، بدون استفاده از شامپو، نرم کننده و تقویت کننده حمام واقعی محسوب نمی شود. یک روز به دنبال موهای پرحجم هستید و یک روز دیگر موهای فر و طبیعی خودتان را میخواهید. برای دسترسی به این خواسته ها شما باید از محصولات درستی استفاده کنید. در این مرحله شما باید تحقیق کنید و تمام محصولات مناسب برای نوع موی خود را پیدا کنید. همچنین به دنبال راهی برای حفاظت مو از گرما باشید.

 

 نکته سوم برای مراقبت از موی رنگ شده:

بررسی نهایی نکات
پس از پیدا کردن بهترین محصول و درجه بندی آن، تقویت موی رنگ شده، بهترین کار برای حالت دادن و مدل دادن به موهاست. سعی کنید، مدل مناسب موی خود را پیدا کنید. چرا که برخی روزها دوست دارید از حالت طبیعی و موهای خودتان دور باشید و استایل خاص خودتان که قیافه شما را کامل می کند داشته باشید.
برای اینکه در این تست راحتتر به نتیجه برسید، دانستن نوع و جنس موهایتان واجب است.

 

 

سایر مطالب مرتبط با مراقبت از مو

مراقبت از موی وز دار و شکننده

مراقبت از موی کودکان

مراقبت از موی فر

راهکارهای طبیعی برای مراقبت از مو

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم


فیلم های مرتبط
در این ویدئو، با محصولات تخصصی مراقبت از مو و پوست  فولیکا آشنا میشود. شماره سفارش محصولات فولیکا 02126201015

محصولات مراقبت از مو فولیکا

در این ویدئو، سرکار خانم صفایی کارشناس و مدرس 
آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو،  هیدروتاسیون (آبرسانی) پوست خشک را آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

پاکسازی و آبرسانی پوست

در این ویدئو خانم بانوشفیعی با معرفی انواع شامپو فولیکا نحوه مراقبت از موهای رنگ شده را توضیح می دهند. شماره سفارش محصولات فولیکا 02126201015

اصول مراقبت از موهای رنگ شده

در این ویدئو، سرکار خانم صفایی کارشناس و مدرس آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو، پاکسازی  و درمان منافذ باز پوست چرب را  آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

درمان منافذ باز پوست چرب

در این فیلم اموزشی، با محصولات متنوع هیدرودرم مرتبط با سلامت ناخن آشنا میشوید. جهت سفارش محصولات هیدرودرم با شماره 02126201015 تماس بگیرید.

آموزش طراحی ناخن با هیدرودرم

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: