چهارشنبه 29 مهر 1394 - 20:22:03

آموزش کوپ ساده

آموزش گام به گام کوپ کلاسیک

کوتاهی مو

کوتاهی موکوتاهی مو و انجام کوپ های مختلف نیازمند تمرین و داشتن توانایی های لازم برای این کار است. برای شروع کار نیز می توان از کوپ های ساده ای مانند کوپ کلاسیکی که در این مقاله آمده و یا مدل باب کمک گرفت.
مرحله اول کوتاهی مو

 

کوتاهی موموهای پشت سر را از تاج تا موهای گردن با فرق وسط از هم جدا کنید. سپس از استخوان پشت گوش راست تا پشت گوش چپ را رها کرده و به سمت پایین شانه کنید.

مرحله دوم کوتاهی مو

 

کوتاهی موسر را کمی به جلو متمایل کرده و پس از عمودی در دست گرفتن موهای وسط سر آن ها را به اندازه دلخواه و با زاویه 45 درجه کوتاه کنید. دقت داشته باشید که کوتاهی شما باید به گونه ای باشد که موها از بالا به پایین قد کوتاه تری داشته باشند و روی گرد از همه جا کوتاه تر باشد.

مرحله سوم کوتاهی مو

 

کوتاهی مواین کار را در تمام موهای این قسمت انجام داده و با کمک راهنمایی که در مرحله قبل به وجود آوردید همه موهای این ناحیه را کوتاه کنید.

مرحله چهارم کوتاهی مو

 

کوتاهی موپس از این که به خطی که از کنار گوش گرفته بودید، رسیدید این کوتاهی را به طرف بعدی سر برده و در طرف دیگر نیز انجام دهید.

مرحله پنجم کوتاهی مو

 

کوتاهی موپس از این قسمت، دسته افقی دیگری از موهای روی تاج سر را جدا کرده و به سمت پایین شانه کنید. از راهنمای مرحله قبل استفاده کرده و با توجه به آن موها را در این قسمت کوتاه کنید. این کار را در هر دو طرف سر انجام دهید.

مرحله ششم کوتاهی مو

 

کوتاهی مودر این مرحله دسته بعدی موها را از بالا پایین آورده و به صورت مثلثی مشابه تصویر تقسیم بندی کنید. مانند قبل موها را با توجه به راهنما کوتاه کنید.

مرحله هفتم کوتاهی مو

 

کوتاهی مودر بالای گوش ها نیز موها را آزاد کرده و پس از شانه کردن آن ها با توجه به اندازه موهای راهنمای مرحله قبل کوتاه کنید.

مرحله هشتم کوتاهی مو

 

کوتاهی موسپس بار دیگر دسته دیگری را جدا کرده و به شکل مثلث تقسیم بندی کنید. سپس موها را به سمت پایین شانه کرده و سپس با زاویه 45 درجه آن ها را در این قسمت کوتاه کنید.

مرحله نهم کوتاهی مو

 

کوتاهی مودر نزدیکی گوش، به اندازه یک انگشت از موهای جلوی سر را جدا کرده و بقیه را به اندازه موهای قبل و با توجه به آن ها کوتاه کنید.

مرحله دهم کوتاهی مو

 

کوتاهی موقسمت جلویی موها را نیز به سمت جلو شانه کرده و اندازه موهای دیگر و با توجه به آن ها کوتاه کنید.

مرحله یازدهم کوتاهی مو

 

کوتاهی موموها را با سشوار خشک کرده و با قرار دادن موازی قیچی روی موها، از حجم موها بکاهید. این کار را به گونه ای انجام دهید که موهای بالا و پایین با هماهنگی کامل روی هم قرار گیرند.

مرحله دوازدهم کوتاهی مو

 

کوتاهی موحجم موهای روی گردن را نیز به همین صورت کم کرده و به گونه ای کوتاه کنید که حالت گردن را به خود گیرند.

پس از پایان کار

 

کوتاهی مو

 

برای مشاهده فیلم آموزش کوتاهی مو اینجا کلیک کنید.

فیلم آموزش

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


فیلم های آرایشی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

سه شنبه 05 آبان 1394 - 18:26:53
فوق العادست
ممنون
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: