یکشنبه 03 آبان 1394 - 12:59:42

آموزش هایلایت مو فانتزی

آموزش تصویری و مرحله به مرحله هایلایت مو

هایلایت مو قرمز و نارنجی

هایلایت مواین رنگ مو بسیار جذاب بوده و برای مدل موی باب نامتقارن که آموزش آن در همین سایت قرار گرفته است، اجرا شده است. به خصوص که این رنگ زیبا که در آن از رنگ های زرد، نارنجی و قرمز استفاده شده روی موهای کوتاه خود را بهتر نشان می دهد.
قبل از رنگ مو

 

هایلات موپایه موها از قبل به رنگ قهوه ای و طلایی تیره در آمده است.

مرحله اول رنگ مو

 

هایلات مواز سمت راست که موها سنگین تر و بیشتر هستند رنگ مو را آغاز کنید. دقت داشته باشید که روشن کننده شما در این رنگ مو با پایه ای باشد که حاصل آن رنگ نارنجی باشد. برای روشن کردن  ابتدا موها را به صورت مورب در یک طرف سر جدا کنید تا به همان رنگ پایه که طلایی و قهوه ای بود باقی بماند. از سمت دیگری که جدا کرده بودید موها را به صورت عمود جدا کنید و به فاصله 4 تا 5 سانتی از سر روشن کننده موی خود را از وسط تا انتهای موها قرار دهید.

مرحله دوم رنگ مو

 

هایلات مودر این مرحله قسمت دیگری از موها را مانند تصویر جدا کرده و رنگ کنید به گونه ای که بین دو فویلی که استفاده می کنید، هیچ مویی باقی نماند.

مرحله سوم رنگ مو

 

هایلات موبه همین صورت و با توجه به حجم مو حدود 9 فویل پشت سر هم را از اولین رنگ مو به سمت جلو سر و چتری ها قرار داده و موها را روشن کنید. آخرین فویل را باید در نزدیکی خط رویش موها بگذارید. اما خود چتری ها و موهای روی گردن را دست نزنید تا بعدا آن ها را به همان رنگ زمینه موها در آورید.

مرحله چهارم رنگ مو

 

هایلات مودر این مرحله به بالای سر رفته و از عقب کار را شروع کنید به این صورت که از روی تاج سر موها را جدا کرده و به صورت عمودی موها را با گیره جدا کنید. سپس با فویل روی موهای این قسمت نیز روشن کننده بگذارید.

مرحله پنجم رنگ مو

 

هایلات موبه همین صورت کار را ادامه داده و  تا منطقه چتری ها و جلوی سر پیش روید اما از خط رویش موها دوری کنید. یک تکه مثلثی کوچک از پشت فویل تا موهای پشت سر و روی گردن را نیز جدا کنید.

مرحله ششم رنگ مو

 

هایلات مودر این مرحله به سمت جلوی سر پیشروی کرده و با فویل موها را تا جلوی سر و روی چتری ها روشن کنید. دقت داشته باشید که این همه موهای چتری ها را رنگ نکنید. سپس در بالای گوش موها را جدا کرده و رنگ کنید. بسته به حجم موها این کار را در سه مرحله و با سه فویل انجام دهید.

مرحله هفتم رنگ مو

 

هایلات مواز قرار دادن فویل در همه نقاط مانند تصویر اطمینان حاصل کنید.

مرحله هشتم رنگ مو

 

هایلات موسپس موها را با شامپو بشویید. سپس روی موها سرم تقویتی گذاشته، 5 دقسقه صبر کنید و آن ها را دوباره بشویید. موها را خشک کرده و فاز دوم را آغاز کنید.

مرحله نهم رنگ مو

 

هایلات مودر ابتدای فاز دوم از سمت راست شروع کرده و موها را به صورت عمودی جدا کنید و روی آن ها رنگی با Formula A بگذارید.

مرحله دهم رنگ مو

 

هایلات موسپس دو دسته عمودی دیگر از موها را جد کرده و روی آن ها رنگ با Formula B بگذارید.

مرحله یازدهم رنگ مو

 

هایلات مواین نحوه دسته بندی و رنگ کردن را یکی در میان انجام دهید. به این صورت که در دو دسته موها را با Formula C و سپس دسته بعدی را در نیمه بالایی با Formula D و قسمت پایینی مو را با Formula A  رنگ کنید. سپس دسته دیگری را در دست گرفته و نیمه بالایی آن را با Formula C و نیمه پایینی آن را با Formula B رنگ کنید. سپس دسته بعدی را با Formula D رنگ کنید. دقت داشته باشید که برای نریختن رنگ روی آن فویل بگذارید.

مرحله دوازدهم رنگ مو

 

هایلات موسپس روی سر رفته و در نزیکی تاج سر مانند تصویر دو دسته جدا کرده و روی آن ها Formula A بگذارید.

مرحله سیزدهم رنگ مو

 

هایلات موبه همین صورت ادامه داده و هر دسته از موها را به غیر از مثلثی که از قبل جدا کرده بودید، با رنگ Formula B رنگ کنید. سپس دو دسته دیگر را با رنگ Formula C و دو دسته را به صورت نیمه بالا و پایین که نیمه بالای آن ها Formula D و نیمه پایینی آن ها  Formula A باشد رنگ کنید.

مرحله چهاردهم رنگ مو

 

هایلات مواین روش را ادامه دهید به این صورت که در دو دسته نیمه بالا را به رنگ Formula D در آورده و نیمه پیین را به رنگ Formula B در آورید. سپس دسته ای را به صورت نیمه که در قسمت بالا از Formula D و در قسمت پایین از Formula C  استفاده شده است، رنگ کنید. سپس یک دسته را کامل به رنگ Formula D  در آورید.

مرحله پانزدهم رنگ مو

 

هایلات موفویل گذاشتن را تکمیل کرده و روی بقیه موها از همان رنگ پایه قهوه ای و طلایی تیره بگذارید. سپس 25 دقیقه صبر کرده و مو ها را بشویید. می توانید پس از این کار روی موها سرم تقویتی گذاشته و پس از 5 دقیقه باز هم موها را بشویید. سپس موها را با سشوار خشک کرده و مدل دهید.

پس از پایان کار

 

هایلات مو

 

 

برای مشاهده فیلم آموزش رنگ مو اینجا کلیک کنید.

فیلم آموزش

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

سه شنبه 05 آبان 1394 - 18:25:18
فوق العادست
ممنون
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: