خط چشم روشن

چهارشنبه 08 دی 1395 - 11:33:42

 

استفاده صحیح از خط چشم روشن

خط چشم رنگی

خط چشم روشن

خط چشم


بسیاری از مدل ها و افراد مشهور جسارت استفاده از میکاپ ها و یا آرایش های نامتداول را دارند. اما در حالت عادی بسیاری از خانم ها اعتماد به نفس انجام این کار را نداشته و یا احساس می کند که استفاده از چنین میکاپ هایی تنها در موقعیت های خاصی باید انجام شود. این در حالی است که برخی از انواع آرایش مانند استفاده از خط چشم روشن بسیار زیبا بوده و نه تنها باعث جذابیت بیشتر چشم ها می شود بلکه همین متفاوت بودن باعث زیبایی بیشتر صورت هم می شود. در این مقاله به این موضوع و بررسی انواع آرایش هایی که با خط چشم روشن به دست می آیند، پرداخته شده است.

 

خط چشم آبی

خط چشم

 

 خط چشم گربه ای دوبل

برای زیبایی بیشتر خط چشم های دنباله دار و یا به اصطلاح گربه ای می توان ابتدا یک خط چشم مشکی روی چشم ها کشیده  و سپس از یک خط چشم به رنگ روشن دلخواه استفاده کرده و آن را به صورت دنباله داری در بالای خط چشم قبلی کشید. این مدل آرایش بسیار زیبا بوده و برای خانم هایی مناسب است که به دنبال کمی تنوع در آرایش خود هستند. به علاوه با کمک این مدل خط چشم می توان به برجستگی بیشتر چشم ها کمک کرده و آن ها را زیباتر نشان داد.

 

خط چشم رنگی

خط چشم

 

 خط چشم داخل و خارج چشم ها

استفاده از خط چشم تنها برای خارج چشم ها نیست و می توان با کمک یک مداد به رنگ روشن داخل چشم ها را هم به رنگ روشن در آورد. این کار نه تنها یک تکنیک زیبای آرایشی است، بلکه باعث می شود که چشم ها برجسته تر دیده شده و حالت زیباتری به دست آورند. البته در صورتی که فردی بخواهد از این مدل خط چشم برای آرایش چشم های خود استفاده کند، باید از این که مداد و یا خط چشم کل سطح چشم را پوشانده اطمینان کسب کرده و هیچ قسمتی را خالی نگذارد. یکی دیگر از مزیت های استفاده از خط چشم های روشن درون چشم هم بزرگ تر نشان دادن چشم هاست.

 

خط چشم روشن

خط چشم

 

 

 خط چشم های گرافیکی

این مدل خط چشم بسیار زیبا بوده و باعث تمایز شما در بین هر جمعیتی می شود. این نوع خط چشم به صورت شبرنگ بوده و در کنار یک آرایش دودی کشیده می شود. از آن جایی که آرایش دودی در کنار یک خط چشم شبرنگ بسیار زیبا دیده می شود، این خط چشم هم روی صورت هر فردی زیبا دیده شده و آرایش دودی شما را چندین درجه زیباتر نشان می دهد.

 

کشیدن خط چشم

کشیدن خط چشم

 

 خط چشم نیمه

این مدل خط چشم نیز بسیار زیباست و در آن تنها نیمی از چشم ها را پوشانده و بقیه قسمت های چشم ها خالی خواهد بود. در این مدل آرایش چشم مژه های بالایی به طورکامل به رنگ روشن در آمده و تنها نیمی از مژه های پایینی به این رنگ در می آیند. به علاوه این آرایش با کمی ریمل بسیار زیبا به نظر خواهد رسد.

 

خط چشم طلایی

خط چشم رنگی

 

 خط چشم طلایی و مشکی

به طور کلی ترکیب رنگ طلایی و مشکی بسیار زیباست. خط چشم های طلایی و مشکی نیز ترکیب رنگ بسیار زیبایی روی چشم ها به وجود می آورند. در عین حال نیز کشیدن آن ها کمی نیاز به دقت دارد و باید ابتدا خط چشم مشکی رنگ را کشیده و سپس خط چشم طلایی را در بالای آن به صورت یک خط نازک کشید.

 

خط چشم

خط چشم

 

 هایلایت چشم ها

خط چشم های روشن برای هایلایت چشم ها هم به کار می روند. برای این کار کافی است کمی خط چشم و یا مداد چشم نقره ای رنگ را در کنار خط چشم مشکی رنگ خود کشیده و آرایش دودی نقره ای زیبایی روی چشم ها به وجود آورد. به علاوه استفاده از یک خط چشم و یا مداد نقره ای رنگ نیز چشم ها را زیبا و ملیح نشان می دهد.

 


جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "زیبا" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: