شنبه 07 اسفند 1395 - 23:50:53

بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران

معرفی مراکز هاشور ابرو

هاشور ابرو تخصصی 

 

هاشور ابرو تکنیکی است که باعث قرینه سازی ابروها می شود و علاوه بر بالابردن اعتماد به نفس، به چهره زیبایی خاصی می دهد، از آنجا که هاشور ابرو تکنیک فوق العاده حساس و ظریفی است، انجام صحیح هاشور ابرو و مهارت هاشور زن بسیار مهم است. از جمله مواردی که در انتخاب  مرکز هاشور ابرو باید مورد توجه قرار گیرد  ایمنی، بهداشت  و تبحر هاشور زن است. با در نظر گرفتن موارد گفته شده در زیر به معرفی بهترین مراکز هاشور ابرو در شرق تهران پرداخته شده است. 

 

 بهترین مرکز هاشور ابرو نارمک

میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو

مرکز هاشور ابرو به سیما

 یکی از بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران، مرکز هاشور ابرو به سیما با مدیریت خانم دکتر مهری رضایی واقع در منطقه سرسبز می باشد. خدمات هاشور ابرو در کلینیک ایشان انجام می گردد ولی هنرجویان هاشور ابرو در آموزشگاه آرایشگری به سیما آموزش می بینند و در انتهای دوره مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای دریافت می کنند.

خدمات مرکز هاشور ابرو به سیما

انواع خدمات هاشور ابرو توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ انجام می گردد. قبل از شروع کار طراحی موقت ابرو انجام می شود و در صورتیکه طرح ابرو به تایید مشتری برسد کار هاشور ابرو دائم شروع می شود.
ارائه کلیه خدمات تخصصی پوست و مو توسط خانم دکتر رضایی دارای مدرک پوست و لیزر از کالج کانادا انجام می گیرد.

خدمات پوست شامل: میکرودرم، میکرونیدلینگ، پاکسازی پوست، جوانسازی پوست،لیزر موهای زائد


تلفن مرکز هاشور ابرو شعبه شرق

02177801219

 فیلم هاشور ابرو به سیما 

 

تاتو و هاشور ابرو

بهترین مرکز هاشور ابرو
 

 

مرکز هاشور ابرو ویونا

 مرکز هاشور ابرو ویونا با مدیریت خانم اکبری در منطقه نیروهوایی با 21 سال سابقه درخشان یکی دیگر از بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران میباشد.

 

خدمات مرکز هاشور ابرو ویونا

مجموعه زیبایی ویونا مجهز به چهار طبقه مجزا با بهترین خدمات آرایش و زیبایی می باشد که در یکی از طبقات این آرایشگاه، خدمات هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن،  تاتو رژلب، خط لب  و تاتو خط چشم توسط چندین هاشور زن متخصص انجام می پذیرد و مشتریان با توجه به سلیقه خود می توانند هاشور زن دلخواه  خود را برای هاشور ابرو انتخاب نمایند.

 

تلفن مرکز هاشور ابرو ویونا

02177432842

02177430013

 عکس هاشور ابرو

 

 

 هاشور ابرو

مرکز هاشور ابرو تهرانپارس

مرکز هاشور ابرو شایگان

 

 مرکز هاشور ابرو شایگان در منطقه تهرانپارس یکی دیگر از بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران با مدیریت خانم شایگان میباشد.  

 

خدمات مرکز هاشور ابرو شایگان

 

در مرکز هاشور ابرو شایگان خدمات هاشور ابرو  با استفاده از رنگ های ارگانیک برای  پرپشت کردن ابرو، قرینه سازی ابروهای نامتقارن، سایه ابرو، هاشور ابرو مطابق با خواب ابرو، هاشور ابرو D3، شیدینگ ابرو  با بهره گیری از دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، رنگ ها و محصولات یکبار مصرف و استاندارد با بهترین کیفیت انجام می پذیرد.

 

تلفن مرکز هاشور ابرو شایگان

09391794999

 فیلم هاشور ابرو 

 

 

هاشور ابرو نبرد

میکروپیگمنتیشن پیروزی

 

مرکز هاشور ابرو مریم

 

 یکی از مراکز هاشور ابرو معتبر در شرق تهران مرکز هاشور ابرو مریم است. مدیریت این مجموعه با خانم مریم صدوق است. ایشان با داشتن مدرک آرایش دائم از سازمان فنی حرفه ای و تجربه و مهارت بالا توانسته اند مرکزی معتبر در راستای ارائه خدمات هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن در محله پیروزی تهران دایر کنند.

 

خدمات مرکز هاشور ابرو مریم

 

در مرکز هاشور ابرو مریم، قبل از انجام هاشور ابرو مشاوره رایگان توسط پیگمنتر خانم صدوق انجام میشود و خدمات هاشور ابرو  با استفاده از رنگ های ارگانیک برای  پرپشت کردن ابرو، قرینه سازی ابروهای نامتقارن، سایه ابرو، هاشور ابرو مطابق با خواب ابرو، هاشور ابرو D3، شیدینگ ابرو  با بهره گیری از دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، رنگ ها و محصولات یکبار مصرف و استاندارد با بهترین کیفیت انجام می پذیرد. 

 

تلفن مرکز هاشور ابرو مریم

09122441371

 عکس هاشور ابرو 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: