تماس با ما

آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

داستان رژلب از کجا شروع شد؟

رژلب

رژ لب

رژ

rojelab

رژ لب

شرکت  نیکان نمایان با هدف ارائه خدمات تخصصی در صنعت آرایشی و بهداشتی و با تمرکز انحصاری بر این حوزه فعالیت خود را از دی ماه 89 آغاز نمود.

اعتقاد گروه تخصصی نیکان نمایان  ارتباط تنگانگ مباحث مدیریتی با فناوری اطلاعات بوده و لذا از آنجا که هسته اصلی این گروه از فارغ التحصیلان رشته های مدیریت و کامپیوتر می باشد، استفاده از ترکیب این دو در سرلوحه اقدامات این گروه و خدمات آن قرار دارد.

حضور فعال و نیاز به رشد،همیشه از مهمترین چالش ها و دغدغه های مدیران صنعت آرایشی و بهداشتی، در این بازار رقابتی بوده است.

تیم تخصصی و مجرب بازرگانی ما با شناخت و تجربه زیاد نسبت به بازار آرایشی ایران به شما کمک خواهد کرد که برنامه مناسبی برای بازاریابی و تبلیغات خود طرح ریزی کنید و در تمام مراحل اجرای این برنامه همراه شما خواهیم بود.
افزایش روزافزون کاربران اینترنت و مزایای این سبک تبلیغات، بیش از پیش به محبوبیت تبلیغات اینترنتی افزوده است.احساس نیاز به رسانه تخصصی در صنعت آرایشی و بهداشتی 


رژلب  با در اختیار داشتن اکثریت مخاطبین علاقه مند به آرایش و زیبایی با ایجاد بستر آموزشی و تبلیغاتی صادقانه و هدفمند، پاسخ قاطعی به این نیاز بود که سبب شد تا کسب و کار بسیاری از فعالان این صنعت، رشد و شکوفا گردد

 

رژلب چگونه به شما کمک می کند؟

 

رسانه  رژلب  با داشتن
 مقالات متنوع در زمینه آرایشی و بهداشتی

آکادمی آنلاین آموزشی آرایشی 

شبکه اجتماعی تخصصی آرایشی

 

توانسته توجه طیف وسیعی از  فعالان صنعت آرایشی و بهداشتی را به خود اختصاص دهد

 


چرا رژلب؟
مزیت های رژلب


 روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت رژلب می شوند و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید.
حدود % 90 کاربران رژلب بانوان ایرانی هستند و مشتریان بالقوه محصولات شما محسوب می شوند.
رژلب با ایجاد یک بستر شبکه اجتماعی در قالب وب سایت و اپلیکیشن توانسته با ایجاد ارتباط دو طرفه و تعاملی بین تبلیغ کننده و مخاطب  پاسخ مناسبی برای نیازهای تعاملی فعالان این صنعت باشد به همین دلیل روند رو به رشد کاربران این رسانه چشم گیر است.
محتوای رژلب از نظرکاربران ارزشمند و کاربردی است همین امر سبب ایجاد حس اعتماد بالا به این رسانه شده است و رژلب را رسانه ای قابل اعتماد و معتبر ساخته است.
 تبلیغ شما به طور میانگین روزانه بیش از پنجاه هزار بار نمایش داده می شود.

 

فضاهای تبلیغاتی  رژلب


بنرهای تبلیغاتی با نمایش صددرصد
بنرهای تبلیغاتی در قسمت فیلم های آموزشی 
تبلیغات در حین نمایش فیلم های آموزشی
تبلیغات ویدئویی
تهیه ویدئو کلیپ های آموزشی و مفهومی جهت معرفی محصولات و خدمات
 ریپورتاژ آگهی
تهیه مصاحبه از رویدادها و موفقیت های شغلی


افتخارات رژلب


نیروی انسانی تحصیل کرده و اخلاق مدار و خدمت خالصانه به اعضاء و مشتریان رژلب در کنار داشتن امکانات فنی گسترده از افتخارات رژلب است.

تلفن تماس 88676515-021 


ارسال پیام

شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: