آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

روش کراتینه مو

کراتین احیاء مو

 

همان طور که می دانید، کراتین برای سه منظور مورد استنفاده قرار می گیرد که از جمله آن ها می توان به کراتین صافی، احیا و ترکیبی از آن دو اشاره کرد. کراتین احیا بیشتر برای موهای آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرد.

کراتین عملی که در این آیتم قصد آموزش آن را داریم، بیشتر برای موهای نازک و شکننده استفاده می شود. آموزش کامل این آیتم توسط خانم رزا بهرامی، مدیریت محترم مرکز کراتینه مو بهرامی را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده نمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

نمایش ها: 10736

تگ: روش کراتینه مو   انواع کراتینه مو   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 09/18/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد روش کراتینه مو خواهیم گفت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


نظرات

سلام برای موی که با دکلره آسیب دیده باید چه نوع موادی استفاده بشه

m.eskandari - 05/10/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی