آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

پاکسازی و آبرسانی پوست

پاکسازی پوست صورت

ابتدا صورت را بخور می دهیم تا منافذ پوست باز شده و راحت تر بتوان جوش ها و کومودون ها را از بین ببریم. در مرحله بعد، اسکراب را روی پوست قرار می دهیم.

برای پاکسازی عمقی می توان از دستگاه درما اف استفاده کرد. پس از این که بخور گرم استفاده کردیم، منافذ پوست نیاز دارد تا بسته شود. برای این کار از ال ای دی ماسک استفاده می کنیم.

آموزش کامل پاکسازی پوست توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را می توانید در آیتم زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

نمایش ها: 7397

تگ: پاکسازی و آبرسانی پوست   هیدروتاسیون پوست   آبرسانی پوست خشک   آموزش آبرسانی پوست خشک   ماسک آبرسان پوست   آبرسانی پوست مرحله به مرحله   آبرسانی پوست   فواید پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش آبرسانی پوست   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 11/11/2019

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش پاکسازی و آبرسانی پوست توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


نظرات

سلام هر چند وقت یکبار باید انجام داد؟

kinddd - 08/13/2018 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی