آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش ژلیش ناخن

آموزش ژلیش ناخن مرحله به مرحله

برای ژلیش ناخن از بیس استفاده می کنیم تا سطح ناخن کاملا هموار و یکدست شود. ناخن را به مدت 30 ثانیه در دستگاه قرار می دهیم.

در مرحله بعد، ژلیش را روی ناخن می زنیم. با توجه به غلظت ژلیش می توان آن را به دفعات تکرار کرد. در هر مرحله نیز ناخن ها را زیر دستگاه قرار می دهیم.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات سالن زیبایی صورتی می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

نمایش ها: 73781

تگ: آموزش ژلیش ناخن   آموزش کاشت ناخن   کاشت و طراحی ناخن   آموزش آرایش و زیبایی   آموزش و خدمات ناخن   مراحل کاشت و طراحی ناخن   آرایش عروس   پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش کاشت ناخن   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 12/15/2019

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش ژلیش ناخن توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


نظرات

عالی بود مرسی????

عسل666666 - 08/16/2018 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی