میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

کاربرد میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در علم پزشکی و زیبایی

مزایای هاشور به روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

هاشور یا تاتو ایمن به روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ دارای مزایای بسیاری در حوزه پزشکی و زیبایی است. در علم پزشکی می توان از تکنیک های فوق برای بیماران مبتلا به سرطان که ابرو و مژه های خود را از دست داده اند، استفاده کرد. همچنین، بیماران مبتلا به سرطان سینه که در آن ها هاله سینه از بین رفته است، می توانند از تاتو ایمن به روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن استفاده کنند.

در بیماری های اسکار و آلوپیسی نیز می توان با انجام آرایش دائم، کمک شایانی به بیماران کرد. متدهای میکروبلید و میکروپیگمنتیشن، کابردهای فراوانی در حوزه زیبایی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

معمولا افراد ورزشکار به دلیل تحرک و تعریق فراوانی که دارند، تمایل بسیاری به آرایش دائم دارند؛ چون دیگر نگران پاک شدن آرایش شان حین تمرینات ورزشی نخواهند بود. انجام میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن برای افرادی که ابروهای متقارنی ندارند یا دچار شکستگی شده است نیز کاربرد فراوانی دارد.

یکی دیگر از انواع کاربردهای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ، بن مژه و خط چشم دائم است که در افراد فاقد مژه های پرپشت و دارای چشم های بی حالت موثر واقع می شود. متد برجسته سازی لب نیز در افراد لب شکری بسیار پر کاربرد است.

به تازگی روش جدیدی به نام کرم پودر دائم وارد عرضه زیبایی شده است که با به کارگیری آن می توان در پوست روشنی ایجاد کرد. همچنین می توان با به کارگیری تکنیک میکروپیگمنتیشن، انواع لک و خال را نیز پوشاند. در ادامه با مزایای متدهای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در علم پزشکی و زیبایی به نقل از خانم دریا حسینی، عضو آکادمی فیبروز آشنا خواهید شد.

نمایش ها: 2124

تگ: مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن دریا حسینی   مرکز تخصصی هاشور ابرو سعادت آباد   هاشور ابرو بلوار دریا   آرایشگاه شمال غرب، فیلم آموزشی میکرو پیگمنتیشن   دانلود رایگان فیلم آموزشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   نسل جدید هاشور ابرو  


phibrowsdarya

آپلود شده توسط: phibrowsdarya

تاریخ بروز شده: 01/07/2019

خانم دریا حسینی پیگمنتر آرتیست حرفه ای میکروپیگمنتیشن و عضو رسمی آکادمی فیبروز و pmu و مدرس رسمی فنی حرفه ای 09901770713

توضیحات: در این ویدئو کاربرد میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در علم پزشکی و زیبایی توسط پیگمنت آرتیست حرفه ای میکروپیگمنتیشن و عضو رسمی آکادمی فیبروز خانم دریا حسینی را مشاهده می کنید جهت تعیین وقت، آموزش و خدمات با شماره های زیر تماس بگیرید 09901770713--09124143005


نظرات

چقد پلک میزنی

aaammm - 01/07/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی