میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش کاشت ناخن مدل اسمایل

آموزش کاشت گریم مدل اسمایل

برای کاشت و طراحی ناخن به شکل اسمایل، ابتدا ناخن را سوهان کشیده و مرتب می کنیم. سپس ناخن مصنوعی را روی ناخن قرار داده و به اندازه دلخواه کوتاه می کنیم. توجه داشته باشید که ناخن مصنوعی را از قسمت میانی ناخن قرار می دهیم و با سوهان برقی آن را مرتب می کنیم. 

حال مواد کاشت را تا خط اسمایل ناخن قرار می دهیم و به آرامی آن را در سراسر ناخن پخش می کنیم. باقی خط اسمایل را نیز با رنگ دلخواه کار می کنیم. 

برای شرکت در کلاس های آموزشی سالن آرایشی و آموزشی اسطوره می توانید با شماره هایی که داخل فیلم درج شده است، تماس حاصل فرمایید.

نمایش ها: 1664

تگ: کاشت ناخن جدید   آموزش کاشت ناخن اسمایل   فرنچ سازی   بهترین آموزشگاه کاشت ناخن   کاشت گریم جدید   آموزشگاه آرایشگری اسطوره   بهترین ناخن کار تهران   بهترین آموزشگاه آرایشگری   بهترین آموزشگاه آرایشگری شرق تهران   مدرس کاشت ناخن   آرایشگاه اسطوره   آموزش رایگان آرایشگری   آموزش حرفه ای آرایشگری  


ostore

آپلود شده توسط: ostore

تاریخ بروز شده: 01/19/2019

مدیر سالن زیبایی اسطوره و مربی رشته آرایش و پیرایش

توضیحات: در این ویدئو از سایت رژلب، نحوه کاشت گریم جدید به روش فرنچ سازی یا اسمایل را آموزش خواهید دید. جهت خدمات تخصصی و آموزش کاشت ناخن در آرایشگاه اسطوره با شماره 09123209333 تماس بگیرید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی