میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش کوتاهی مو دخترانه مدل دیزل

کوتاهی مو مدل دیزل

امروزه کوتاهی مو مدل دیزل بین خانم های جوان بسیار پرطرفدار است؛ از این رو بر آن شدیم تا فیلم آموزشی این مدل کوپ را خدمت شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم.

کوتاهی مو مدل دیزل را می توانید با قیچی یا ماشین انجام دهید. ابتدا پشت سر را جدا کرده و با ماشین شماره 16 کوتاهی را آغاز می کنیم. البته این کار را با استفاده از شانه و قیچی نیز می توان انجام داد. بدین صورت که ابتدا یک راهنما ایجاد کرده و سپس شانه را لای موها قرار می دهیم. تارهایی از مو که بیرون شانه قرار می گیرند را قیچی می کنیم.

قسمت دوم کوتاهی را از صدفی سر آغاز می کنیم. در مدل دیزل، قسمتی از مو باید بلندتر از قسمت دیگر باشد. به اندازه 3 انگشت، قسمت صدفی را با پشت سر فاصله داده و دست را به صورت اوریب در لا به لای موها فرو می بریم. سپس موها را در زاویه صفر درجه کوتاه می کنیم.

لایه دیگری از موهای تاج سر را کوتاه می کنیم و برای راهنما از موهای قسمت صدفی کمک می گیریم. جهت مشاهده آموزش کامل کوتاهی مو مدل دیزل، روی ویدئو زیر کلیک کنید. برای شرکت در کلاس های آموزشی خانم حبیبی از سالن آرایشی و آموزشی چتر گل می توانید با شماره های زیرنویس شده در فیلم تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2478

تگ: کوتاهی مو   کوتاهی مو مدل دیزل   آموزش کوتاهی مو   جدیدترین هیرکات زنانه   کوپ   آموزش کوتاهی مو دیزل   فیلم آموزش آرایشگری   مدرس کوتاهی مو   آموزشگاه آرایشگری چتر گل   سالن چتر گل   بهترین آموزشگاه آرایشگری کوپ و شینیون   خانم حبیبی  


habibi

آپلود شده توسط: habibi

تاریخ بروز شده: 02/04/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب خانم پروانه حبیبی از آرایشگاه چترگل نوعی کوتاهی مو مدل دیزل را به شما آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزشی می توانید با شماره 09122469081 تماس بگیرید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی