میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش طراحی ناخن با بلومینگ ژل

تکنیک بلومینگ ناخن

برای انجام تکنیک بلومینگ به قلم طراحی، LED، لاک ژلیش و بلومینگ نیاز خواهید داشت. توجه داشته باشید که بلومینگ می تواند هم به صورت کاسه ای و هم به صورت لاک وجود داشته باشد.

در مرحله اول از بلومینگ، یک لایه نازک از ژلیش را روی سطح ناخن قرار می دهیم. ناخن را در LED قرار می دهیم تا خشک شود. دوباره یک لایه دیگر از ژلیش رار وی ناخن می زنیم و می گذاریم خشک شود.

در مرحله بعد از بلومینگ استفاده می کنیم. یک قلم مخصوص برداشته و داخل مواد بلومینگ قرار می دهیم. تمام سطوح ناخن باید به بلومینگ آغشته شود. برای خشک شدن این مرحله، نیازی به دستگاه LED نیست.

تا زمانی که بلومینگ خشک نشده، قلم طراحی را بر می داریم و دیزاین مورد نظر را روی آن اجرا می کنیم. اجازه می دهیم طراحی ناخن خشک شود و سپس کاور ژل می زنیم. ناخن را در دستگاه ال ای دی قرار می دهیم.


به همین ترتیب، می توان رنگ ها و طرح های مختلفی را با استفاده از تکنیک بلومینگ پیاده سازی کرد که ادامه آن را در فیلم ذیل مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی آتی می توانید با استفاده از شماره تماس های درج شده اقدام نمایید.

 

نمایش ها: 513

تگ: طراحی ناخن   آموزش طراحی ناخن   بلومینگ ژل   طراحی ناخن با بلومینگ   آموزش تکنیک بلومینگ   طراحی ناخن جدید   طراحی ناخن 2019   بهترین آموزشگاه کاشت و طراحی ناخن   آموزشگاه کاشت و طراحی ناخن آتی  


atinail

آپلود شده توسط: atinail

تاریخ بروز شده: 03/10/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی با طراحی ناخن به روش بلومینگ ژل آشنا خواهید شد که توسط آموزشگاه آرایشگری و کات ناخن آتی ارائه می شود. جهت شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه آتی می توانید با شماره تلفن 09120341241 تماس حاصل نمایید.


نظرات

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی