میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

معرفی مرکز تخصصی اسکالپ مو در سعادت آباد

مرکز تخصصی هاشور کف سر

امروزه روش میکرو اسکالپ به دلیل مزایایی که نسبت به کاشت مو دارد، بیشتر مورد استقبال افراد قرار گرفته است. کاشت مو علاوه بر هزینه اولیه گزاف، شامل یکسری هزینه های پنهان نیز است که از جمله آن ها می توان به آزمایشات مختلف قبل از پیوند، لیزر و شامپوهای گران قیمت اشاره کرد. این در حالی است که روش هاشور کف سر نیاز به هیچ گونه آزمایشات پیچیده، لیزر و شامپوهای گران قیمت نداشته و از پروسه نقاهت کمتری نیز برخوردار است.

نکته بسیار مهم دیگری که باید به آن توجه داشت، سنگین بودن عمل پیوند می باشد که غالبا با درد و مراقبت های طاقت فرسا همراه است. میکرو اسکالپ یک روش فوری و زود بازه است که نیاز به دوره نگهداری چندانی ندارد. به عنوان مثال شما پس از عمل کاشت مو تا 2 ماه قادر به خاراندن کف سر خود نخواهید بود؛ این در حالی است که همین شرایط در روش میکرواسکالپ تنها نیاز به 3 روز دارد.

اگر شما هم از ریزش مو رنج می برید و به دنبال راهی برای درمان آن هستید، می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در فیلم با مرکز اسکالپ خانم نرگس علیپور تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 224

تگ: اسکالپ چیست؟   اسکالپ   میکرواسکالپ   آموزش اسکالپ سر   شبیه سازی مو   آموزشگاه ایران اسکالپ   خانم علیپور  


Iranscalp

آپلود شده توسط: Iranscalp

تاریخ بروز شده: 03/11/2019

توضیحات: در این ویدیو به معرفی مرکز تخصصی اسکالپ مو در سعادت آباد تحت نظر نرگس علیپور خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاسهای آموزشی نرگس علیپور با شماره تلفنهای 09122268648 و 02122370796 تماس بگیرید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی