میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش طراحی ناخن با شوگر

آموزش طراحی ناخن با شوگر

اولین کاری که در طراحی ناخن با استفاده از تکنیک شوگر باید انجام داد، زدن پایه ناخن با لاک ژلیش است. سپس ناخن را در دستگاه ال ای دی قرار می دهیم تا خشک شود. سپس روی ناخن را تاپ شاین می زنیم تا شوگر به راحتی روی کل سطح ناخن ها قرار گیرد. دوباره ناخن را در ال ای دی قرار می دهیم.

در مرحله بعد، با استفاده از پن ژل، طراحی ناخن را انجام می دهیم. پس از انجام طراحی، ناخن را نباید در دستگاه ال ای دی قرار داد تا سطح کار برای قرار گرفتن شوگر، خیس باشد. توجه داشته باشید که شوگر را باید از پایین به بالا روی سطح ناخن بریزید. سپس ناخن را در ال ای دی قرار می دهیم تا خشک شود. بعد از زدن شوگر روی ناخن، دیگر نیازی به زدن تاپ شاین نیست؛ به دلیل این که روی شوگر پوشانده شده و طرح خود را نشان نمی دهد.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه کاشت و طراحی ناخن آتی می توانید با شماره های درج شده در زیرنویس فیلم تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 430

تگ: طراحی ناخن   آموزش طراحی ناخن   طراحی ناخن با شوگر   طراحی ناخن جدید   آموزش تکنیک شوگر   طراحی ناخن فانتزی   طراحی ناخن 2019   بهترین آموزشگاه کاشت و طراحی ناخن   آموزشگاه کاشت و طراحی ناخن آتی  


atinail

آپلود شده توسط: atinail

تاریخ بروز شده: 03/12/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی با طراحی ناخن به روش بلومینگ ژل آشنا خواهید شد که توسط آموزشگاه آرایشگری و کات ناخن آتی ارائه می شود. جهت شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه آتی می توانید با شماره تلفن 09120341241 تماس حاصل نمایید.


نظرات

خیلی عاااااالی

ستاره شمال - 03/13/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی