میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش سایه چشم برای مبتدی ها

نحوه صحیح زدن سایه چشم

اولین مرحله از آرایش چشم، زدن پرایمر است تا ماندگاری میکاپ افزایش یابد. برای این کار می توان از کانسیلر نیز استفاده کرد. پرایمر با کانسیلر را در تمام سطح پشت پلک می زنیم. از قلم موی بادبزنی برای گرفتن چربی مازاد پرایمر استفاده می کنیم. می توان از پودر فیکس نیز روی پرایمر استفاده کرد تا پلک آماده زدن سایه شود.

توجه داشته باشید که نحوه استفاده از قلمو حائز اهمیت است. قلمو را به صورت رفت و برگشت روی پالت سایه زده و رنگ را از رستنگاه مژه رو به سمت بالا می زنیم. سایه را تا خط استخوان پلک می زنیم و از قلموی دیگری برای فید کردن آن به کار می گیریم.

جهت مشاهده آموزش کامل سایه چشم روی ویدئو زیر کلیک کنید. همچنین می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات خانم آزیتا فرد با شماره درج شده در فیلم تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 1023

تگ: آموزش سایه چشم   فیلم آموزش آرایش   آموزش آرایش سایه   آموزش سایه عروس 2019   آموزشگاه تخصصی آزیتا فرد   آموزشگاه آرایشگری آزیتا فرد   آموزش آرایشگری   بهترین آموزشگاه گریم   آموزش تکنیک سایه چشم   آموزش رایگان آرایشگری   دانلود رایگان فیلم آرایش   آموزش حرفه ای آرایشگری   آموزش آرایش   مرکز آموزش گریم عروس   گریم عروس  


beautysalonazitafard

آپلود شده توسط: beautysalonazitafard

تاریخ بروز شده: 03/13/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی با تکنیک سایه چشم حرفه ای توسط میکاپ آرتیست برتر کشور، خانم آزیتا فرد آشنا خواهید شد. 09123275000 تماس حاصل فرمایید. جهت تماس با مرکز زیبایی آزیتا فرد می توانید با شماره


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی