میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

کاشت ناخن گریم با فرمر

آموزش کاشت گریم ناخن

برای کاشت گریم ابتدا زیرساز را انجام می دهیم. بدین صورت را کوتیکول ناخن را از بین برده و سطح آن را به خوبی سوهان می کشیم. روش های مختلفی برای کاشت گریم وجود دارد که بهترین آن ها استفاده از فرمرهای کاغذی می باشد. سپس مواد زیرساز ناخن را می زنیم.

برای کاشت ابتدا باید صدف سازی انجام دهیم که این کار با توجه به صدف ناخن مشتری انجام می شود. بعد از این که صدف ناخن خشک شد، آماده سازی آن را انجام داده و شروع به فرنچ می کنیم. برای فرنچ می توان از پودر گچی استفاده کرد.

حداقل زمانی که برای خشک شدن فرنچ ناخن لازم است، پنج الی ده دقیقه می باشد. سپس سوهان کشی را انجام داده و جهت افزایش دوام کار از پودر Clear استفاده می کنیم. 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آکادمی زیبایی لیلی بانو می توانید با شماره درج شده در زیرنویس فیلم تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 576

تگ: آموزش کاشت ناخن   کاشت ناخن گریم   کاشت ناخن با فرمر   بهترین مرکز کاشت ناخن   آموزشگاه کاشت ناخن خوب   آکادمی زیبایی لیلی بانو  


leilibanusalon

آپلود شده توسط: leilibanusalon

تاریخ بروز شده: 03/13/2019

توضیحات: در این ویدئو آموزشی به کاشت ناخن گریم با فرمر توسط آکادمی زیبایی لیلی بانو پرداخته می شود. جهت شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه لیلی بانو می توانید با شماره تلفن 09121886503 و 02144285503 تماس حاصل کنید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی