میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

برای مراقبت از پوست چه باید کرد؟

نکاتی برای داشتن پوستی سالم و شاداب

اولین نکته ای که برای داشتن پوستی سالم و شاداب باید به آن توجه داشت، استفاده صحیح از ماسک ها می باشد. به طور کلی، نباید بیش از یگ یا دو مرتبه در هفته از ماسک های طبیعی و شیمیایی استفاده کرد. استرس و آلودگی از جمله مضرترین موارد برای پوشت هستند که بهتر است تا جای ممکن از آن ها دوری کنید. 

سومین نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد، عدم مصرف ماسک های بزرگسالان برای کودکان و نوجوانان است. پیش از مصرف هر گونه ماسکی از عدم حساسیت در خود اطمینان حاصل کنید. بدین صورت که قبل از استفاده، مقداری از آن را در ناحیه زیر فک امتحان کنید و در صورت عدم وجود حساسیت، نسبت به مصرف آن اقدام نمایید.

طرز خوابیدن در طول شبانه روز، تاثیر به سزایی در پیشگیری از بروز چین و چروک خواهد داشت. سعی کنید حدود 8 ساعت در طول شبانه روز استراحت کنید. ماسک های خود را بر اساس نوع پوست و سن خود انتخاب نمایید. همواره به این نکته توجه داشته باشید که آب داغ موجب پیری زود رس و بروز چین و چروک می شود.از این رو، در حمام از آب ولرم استفاده نمایید. 

ویتامین های E، D و K را در برنامه غذایی روزانه خود بگنجانید. بهتر است به جای مصرف ماسک های شیمیایی، از ماسک های طبیعی و ارگانیک برای پوست خود استفاده کنید. یکی از راه های داشتن پوست سالم و شاداب، هیدراته کردن بدن است. برای این منظور، حتما روزی 8 لیوان آب بنوشید و از کرم های مرطوب کننده استفاده نمایید.

نمایش ها: 1514

تگ: ماسک خانگی   پوست سالم   مراقبت از پوست   نحوه استفاده از ماسک   انواع درمان خانگی پوست   پیگیری از چین و چروک   پیری زودرس پوست   درمان پوست با راهکارهای خانگی  


dorsa_beauty

آپلود شده توسط: dorsa_beauty

تاریخ بروز شده: 04/13/2019

توضیحات: اگر به دنبال راهکارهایی برای داشتن پوست سالم و شاداب هستید، پیشنهاد می کنیم مشاهده این ویدئو از سایت آموزش و زیبایی رژلب را از دست ندهید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی