آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

ماندگاری فیبروز ابرو

مراحل ریزش رنگ در تاتو ابرو

از آن جایی که پوست زنده است و تراکنش هایی در آن انجام می شود، مدت زمانی را به طول خواهد انجامید تا رنگ تاتو در عمق آن تثبیت شود. احتمالا زمانی که تاتو ابرو انجام می دهید، از نتیجه کار بسیار راضی خواهید بود؛ اما با گذشت سه روز احساس تیرگی در رنگ تاتو ابرو خواهید داشت.

دلیل این امر آن است که رنگ های اضافی ابرو به روی پوست آمده و موجب تیره شدن آن خواهد شد. بعد از گذشت 5 الی 8 روز از انجام تاتو، سکته رنگ خواهیم داشت. سکته رنگ به معنی آن است که دلمه های رنگ که به صورت زخم های سطحی وجود دارند از بین رفته و این احساس به وجود می آید که رنگ تاتو پخش شده یا از بین رفته است. در صورتی که باز هم این گونه نخواهد بود.

در این مواقع، پوسته نازکی روی تاتو را گرفته و شما قادر به مشاهده رنگ اصلی نخواهید بود. شما باید حدود 14 الی 28 روز را صبر کنید تا این رنگ خود را نشان دهد. ماندگاری فیبروز ابرو به این عوامل بستگی خواهد داشت.

نمایش ها: 9233

تگ: مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن دریا حسینی   مرکز تخصصی هاشور ابرو سعادت آباد   هاشور ابرو بلوار دریا   آرایشگاه شمال غرب، دلایل ریزش رنگ هاشور ابرو   دانلود رایگان فیلم آموزشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   نسل جدید هاشور ابرو  


phibrowsdarya

آپلود شده توسط: phibrowsdarya

تاریخ بروز شده: 04/20/2019

خانم دریا حسینی پیگمنتر آرتیست حرفه ای میکروپیگمنتیشن و عضو رسمی آکادمی فیبروز و pmu و مدرس رسمی فنی حرفه ای

توضیحات: در این ویدئو با مراحل هاشور ابرو آشنا خواهید شد.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی