میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

هایلایت

آموزش کانتورینگ هایلایت مو

کانتورینگ مو به معنای برجسته کردن مو یا دادن سایه و روشن به موها می باشد. برای کانتورینگ موی سر، ابتدا دور تا دور موهای سر را به صورت دایره جدا کرده و قسمت های بالای سر را با کلیپس فیکس می کنیم. ریشه موهایی که دور سر ریخته ایم را به خوبی پوش می دهیم. بدین صورت خط مرزی رنگ های فید خواهد شد. زیر موها را فویل گذاشته و رنگ گذاری را از پاییم پوش ها انجام می دهیم.

توجه داشته باشید که پیش از قرار دادن فویل زیر موها، حتما اندکی رنگ روی فویل ریخته و سپس آن را زیر موها بگذارید. بدین ترتیب، زمانی که براش آغشته به رنگ را روی موها می کشید، فویل به خوبی در جای خود فیکس شده و احتمال نشت کردن آن بسیار کاهش می یابد. 

آموزش کامل هایلایت مو توسط استاد بحری را می توانید در ویدئوی ذیل مورد مشاهده قرار دهید. همچنین جهت شرکت در کلاس های ایشان کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 3732

تگ: بهترین آموزشگاه کار با مواد   آموزشگاه آرایشگری کار با مواد   بهترین آموزشگاه آرایشگری رنگ و مش   بهترین آموزشگاه آرایشگری کار با مواد   رنگ و مش   مدرس کار با مواد   بهترین مدرس کار با مواد   خانم بحری   آموزش رایگان آرایشگری   آموزش حرفه ای آرایشگری  


bahri

آپلود شده توسط: bahri

تاریخ بروز شده: 05/11/2019

خانم بحری مدرس رنگ و مش 09373302527 - 09367007399

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب، خانم بحری توضیحاتی را درباره کانتورینگ مو ارائه می دهند. برای شرکت در کلاس های وی می توانید با شماره 09373302527 تماس حاصل فرمایید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی