میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

فیلم آموزش بالیاژ موی بلند

آموزش بالیاژ مو

تکنیکی که در این ویدئو قصد آموزش آن را داریم، بدون صرف زمان زیاد و مواد، انجام می شود. در تکنیک بلیچ فرانچسکو، ابتدا موها را در یک نقطه از سر جمع می کنیم. توجه داشته باشید که بستن موها تاثیر به سزایی در مدل بالیاژ خواهد داشت. تکنیک بالیاژ مو با استفاده از روش فرانچسکو، حدود 20 مدل دارد که آموزش آن را در قسمت های بعدی ویدئوهای وب سایت رژلب توسط خانم خدایار مشاهده خواهید کرد.

در این ویدئو، موها را کمی بالاتر از رستنگاه مو با کش می بندیم. سپس مواد خود را آماده می کنیم. موها را دقیقا از جایی که بستیم، شروع به مواد گذاری می کنیم. آموزش کامل نحوه تهیه پودر بلک بلیچ را با مراجعه به آکادمی متین رویان به مدیریت خانم خدایار، خواهید آموخت.

جهت شرکت در دوره های آموزشی آکادمی متین رویان یا مشاوره رایگان می توانید با شماره های درج شده در زیرنویس تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 5172

تگ: آموزش بالیاژ مو   رنگ و مش   رنگ کردن مو   آموزش مش کردن   بالیاژ موی بلند   بهترین آموزشگاه آرایشگری   آموزشگاه آرایش عروس   آموزشگاه متین رویان  


matinroyan

آپلود شده توسط: matinroyan

تاریخ بروز شده: 05/12/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی به آموزش بالیاژ موی بلند توسط آموزشگاه متین رویان خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی متین رویان می توانید با شماره های 02188025532 و 09123369182 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی