میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش تکنیک سامبره لایت

آموزش رنگ مو به روش سامبره

سامبره ترکیب آمبره و هایلایت است که آموزش کامل آن را در این ویدئو مشاهده خواهید کرد. برای انجام سامبره، ابتدا موها را به سه قسمت تقسیم می کنیم. موها را به صورت هفت و هشتی به لایه های نازک تر تقسیم کرده و ریشه های آن را از پایین پوش می دهیم. موادگذاری را به صورت عمودی انجام می دهیم.

سایر لایه های مو را نیز به همین روش جدا کرده و موادگذاری می کنیم. این کار را تا قسمت صدفی سر انجام می دهیم. باقی قسمت های را به صورت زیگزاگی جدا کرده و مواد را روی آن قرار می دهیم. 

آموزش کامل سامبره مو توسط خانم نازنین جعفری را در ویدئو ذیل مشاهده می فرمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی رنگ و مش، با شماره درج شده در زیرنویس تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2683

تگ: آموزش رنگ مو جدید   آموزش رنگ مو سامبره   سامبره لایت   رنگ کردن مو   آموزش رنگ مو شمال تهران   آموزش رنگ مو 2019   آموزش کار با مواد   آموزش رنگ مو زعفرانیه   رنگ و مش   بهترین رنگ و مش کار شمال تهران   بهترین مدرس رنگ مو   آموزشگاه رنگ مو زعفرانیه   آموزش رنگ مو جدید   فیلم آموزش رنگ مو  


nazaninjafarihaircolorist

آپلود شده توسط: nazaninjafarihaircolorist

تاریخ بروز شده: 05/15/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از خانم نازنین جعفری با نحوه رنگ مو سامبره آشنا خواهید شد. خانم جعفری کلاس های آموزشی رنگ و مش نیز برگزار می کنند که جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید از طریق شماره موبایل 09123094227 اقدام کنید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی