میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش آمبره و بالیاژ به سبک منیر

آموزش آمبره و بالیاژ 

زمانی که صحبت از تکنیک های آمبره و بالیاژ به میان می آید، تصور افراد بر این است که پوش دادن قسمتی از مو و قرار دادن بقیه آن در فویل کار چندان مشکلی نیست و نیاز به مهارت بالایی ندارد. در صورتی که نکات مهمی از این تکنیک ها وجود دارد که رعایت تمام آن ها برای بهتر شدن نتیجه کار الزامی است.

اولین نکته حائز اهمیت در تکنیک های آمبره و بالیاژ، نوع و اندازه شانه ها می باشد. این بدین معنیست که شما با هر نوع شانه و دندانه های مختلف آن، می توانید پوش های متفاوتی را ایجاد نمایید. نکته دوم، نوع پوش دادن و محل صحیح آن است. سومین نکته که از اهمیت بالایی هم برخوردار است، تقسیم بندی موها می باشد. برای هر نوع آمبره نمی توان یک تقسیم بندی ثابت داشت.

در ادامه، ویدئویی از سری آموزش های خانم زهرا کریمی را مشاهده خواهید کرد که در آن به تفصیل راجع به جدیدترین تکنیک های رنگ و مش توضیح خواهند داد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی ایشان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2565

تگ: رنگ و مش   رنگ مو   آموزش رنگ کردن مو   مش فویلی   آموزش رنگ کردن به روش آمبره   بهترین مدرس رنگ و مش   کلاس های آموزش رنگ کردن مو   کلاس آموزشی کار با مواد   آموزش بالیاژ   مدرس رنگ و مش خانم زهرا کریمی  


haircolorist

آپلود شده توسط: haircolorist

تاریخ بروز شده: 05/18/2019

توضیحات: در این ویدئو با نحوه رنگ کردن آمبره و بالیاژ آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های خانم زهرا کریمی با شماره های 09194399951 و 09016079199 تماس حاصل نمایید.


نظرات

خیلی عالیه.کاش برنامه ای داشتین برای کسانیکه نمیتونن توکلاسا شرکت کنن داشتین

ahil nemati - 05/18/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی