میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش بالیاژ حرفه ای مو

آموزش بالیاژ با فویل

بالیاژ یک مدل هایلایت نامنظم است که از ریشه موها فاصله دارد. به طور کلی، دو مدل بالیاژ وجود دارد. در مدل اول که بالیاژ در هوای آزاد نام دارد، از هیچ گونه فویل یا سوییت مش استفاده نمی شود. در مدل دوم که قصد آموزش آن را در این آیتم داریم، از فویل استفاده می شود.

تقسیم بندی موها را به سه قسمت انجام می دهیم. بالیاژ را می توان هم از جلو و هم از پشت سر انجام داد. ابتدا موها را به صورت اوریبی با لایه های نازک تر تقسیم می کنیم. سپس همان لایه را به روش زیگزاگی به دو قسمت تقسیم کرده و لایه بالایی را پوش می دهیم.

فویل را زیر لایه پوش داده شده قرار داده و مواد گذاری را به صورت عمودی انجام می دهیم. لایه های بعدی مو را نیز به همین روش بالیاژ می کنیم. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم نازنین جعفری می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2031

تگ: آموزش رنگ مو جدید   آموزش رنگ مو بالیاژ   رنگ کردن مو   آموزش رنگ مو شمال تهران   آموزش رنگ مو 2019   آموزش کار با مواد   آموزش رنگ مو زعفرانیه   رنگ و مش   بهترین رنگ و مش کار شمال تهران   بهترین مدرس رنگ مو   آموزشگاه رنگ مو زعفرانیه   آموزش رنگ مو جدید   فیلم آموزش رنگ مو  


nazaninjafarihaircolorist

آپلود شده توسط: nazaninjafarihaircolorist

تاریخ بروز شده: 05/19/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از خانم نازنین جعفری با نحوه رنگ مو بالیاژ آشنا خواهید شد. خانم جعفری کلاس های آموزشی رنگ و مش نیز برگزار می کنند که جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید از طریق شماره موبایل 09123094227 اقدام کنید.


نظرات

سلام علت پوش دادا درریشه چیه میشه بدون پوش هم کارکرد

Notash.com - 05/21/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی