میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

فیلم آموزشی آمبره در منزل

فیلم آموزش آمبره

برای آمبره موهای بلند، ابتدا قسمت گوش تا گوش سر را جدا می کنیم. سپس لایه نازکی از موهای پشت سر را جدا کرده تا کار آمبره را آغاز نماییم. توصیه می شود تقسیم بندی موها را به صورت هفتی انجام دهید.

در مرحله بعد، موها را به خوبی پوش می دهیم. در صورتی که مشتری تمایل داشت آمبره را نزریک به ریشه انجام دهد، نیاز به پوش دادن زیادی نیست. اما اگر مشتری تمایل داشت آمبره را با فاصله زیادی از ریشه مو انجام دهد، باید پوش بیشتری داده شود.

در مرحله بعد، فویل را زیر لایه هایی که پوش داده بودیم قرار داده و موادگذاری می کنیم. دقت کنید که برس را باید به صورتی روی موها بکشید که رنگ به خوبی فید شود. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم نازنین جعفری می توانید با شماره های درج شده در زیرنویس تماس حاصل کنید.

نمایش ها: 1540

تگ: آموزش رنگ مو جدید   آموزش رنگ مو آمبره   رنگ کردن مو   آموزش رنگ مو شمال تهران   آموزش رنگ مو 2019   آموزش کار با مواد   آموزش رنگ مو زعفرانیه   رنگ و مش   بهترین رنگ و مش کار شمال تهران   بهترین مدرس رنگ مو   آموزشگاه رنگ مو زعفرانیه   آموزش رنگ مو جدید   فیلم آموزش رنگ مو  


nazaninjafarihaircolorist

آپلود شده توسط: nazaninjafarihaircolorist

تاریخ بروز شده: 05/22/2019

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از خانم نازنین جعفری با نحوه رنگ مو آمبره آشنا خواهید شد. خانم جعفری کلاس های آموزشی رنگ و مش نیز برگزار می کنند که جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید از طریق شماره موبایل 09123094227 اقدام کنید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی