میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش بالیاژ خیس

آموزش رنگ کردن مو به روش بالیاژ

در بالیاژ خیس ابتدا باید ریشه موها را تا حدود 5 سانت رنگ کرد. همان طور که احتمالا می دانید در بالیاژ، کنتراست بالای رنگ روشن را خواهیم داشت. بدین معنی که موها از ریشه تیره بوده و هر چه به سمت نوک آن نزدیک می شویم، روشن تر می شود.

پس از این که ریشه ها را رنگ کریدم، قسمت های پایین موی سر را موادگذاری می کنیم. در این حین، قسمت های میانی موها باقی می ماند که مرز بین رنگ روشن و تیره است. برای رنگ کردن این قسمت، ابتدا با استفاده از آب پاش موها را مرطوب کرده و سپس مواد را به صورت عمودی روی آن قرار می دهیم. 

در واقع با این کار، حد وسطی در بالیاژ به وجود خواهیم آورد. مواد باید تا زمانی روی موها بماند که پایین آن به پایه مورد نظر برسد. بهتر است که پایه موها 8 باشد. حدودا پس از گذشت 40 الی 50 دقیقه، می توان موها را آبکشی کرد.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم بیتا عبداللهی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل کنید.

نمایش ها: 1431

تگ: رنگ مو   رنگ و مش   بالیاژ   آموزش بالیاژ مو   بالیاژ خیس   رنگ و مش 2019   بهترین مدرس کار با مواد   آموزش رنگ و مش جدید   کلاس آموزش رنگ مو بیتا عبداللهی  


bitaabdollahi

آپلود شده توسط: bitaabdollahi

تاریخ بروز شده: 05/25/2019

توضیحات: در این ویدئو با نحوه رنگ کردن مو به روش بالیاژ خیس آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های خانم بیتا عبداللهی می توانید با شماره 09128399463 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی