میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

پاک کردن رنگ موی مشکی و شرابی

ریموو رنگ موهای مشکی و شرابی

رنگ کردن موی شرابی، کمی متفاوت تر از سایر رنگ موها است. معمولا در رنگ موی شرابی، ابتدا موهای مشتری تست مقاومت می شود. بدین صورت که ابتدا لایه نازکی از موها را لای فویل گذاشته و مواد گذاری می کنیم. سپس مو را چک کرده تا ببینیم آیا از مقاومت کافی برخوردار هست یا خیر؟

در اکثر مواقع، بلافاصله پس از رنگ موی شرابی، موها به رنگ حنایی تبدیل می شود. سپس به سمت نارنجی رفته و اگر از مقاومت خوبی برخوردار باشد، زرد می شود. موارد نادری هم پیش می آید که موها به پایه سفید برسد و اگر این حالت پیش بیاید، موها آسیب زیادی خواهند دید. دکلره موی شرابی باید حتما به وسیله اولاپلکس انجام شود.

در صورتی که موها را با رنگ گیاهی رنگ کرده اید، استفاده از روش ریموور به هیچ عنوان توصیه نمی شود. رنگ های مشکی را نیز ابتدا با اولاپلکس تست می کنیم و سپس از ریموور که روش استفاده از آن در کلاس های آموزشی خانم زهرا کریمی آموزش داده می شود، به کار می بریم.

نمایش ها: 4982

تگ: رنگ و مش   رنگ مو   آموزش پاک کردن رنگ مو   پاک کردن رنگ موی مشکی   آموزش پاک کردن رنگ موی زرشکی   بهترین مدرس رنگ و مش   کلاس های آموزش رنگ کردن مو   کلاس آموزشی کار با مواد   آموزش بالیاژ   مدرس رنگ و مش خانم زهرا کریمی  


haircolorist

آپلود شده توسط: haircolorist

تاریخ بروز شده: 05/29/2019

توضیحات: در این ویدئو با نحوه پاک کردن رنگ موی مشکی و زرشکی آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های خانم زهرا کریمی با شماره های 09194399951 و 09016079199 تماس حاصل نمایید.


نظرات

👍🏽👍🏽عالی

faranak - 08/02/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی