میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

معرفی بهترین مرکز کراتینه مو

مرکز کراتینه مو تخصصی در شمال تهران

امروزه با وجود مواد و دستگاه های مختلفی که برای صافی مو روانه بازار شده اند، دیگر آرزوی داشتن موهای لخت دست نیافتنی نیست.

کراتینه مو به عنوان روش نیمه دائمی برای صاف کردن موها می باشد. در این روش، موها به طور موقت با مایع کراتین پوشش داده می شوند. کراتینه مو معمولا بیش از سه ماه روی موها ماندگاری دارد و اغلب افراد دارای موهای فر و وز خواستار انجام آن هستند.

البته افرادی که موهای آن ها دمج شده است نیز می توانند برای افزایش شادابی و احیای آن از روش کراتینه مو استفاده کنند. یکی از بهترین گزینه ها برای انجام کراتینه مو، مرکز کراتینه موی بهرامی است که انواع خدمات مو را در محیطی دنج و دلنشین ارائه می دهد.

جهت استفاده از خدمات یا شرکت در کلاس های آموزشی مرکز کراتینه مو بهرامی با شماره درج شده در زیرنویس تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 1865

تگ: مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 06/01/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به معرفی بهترین مرکز کراتینه مو در شمال تهران خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی