میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

ده مدل آرایش صورت جدید

مدل آرایش صورت عروس 2019

مدل آرایش عروس در فرهنگ های مختلف، متفاوت است و این تفاوت ها خود را با گذشت زمان بیشتر نشان می دهند. به عنوان مثال، سبک آرایش عربی یا خلیجی را در نظر بگیرید که در آن تمرکز روی چشم ها قرار دارد؛ چشمانی آرایش شده با سایه های اسموکی و خط چشم ضخیم که حتی از یک فرسخی نیز قابل مشاهده هستند. در مقابل، آرایش اروپایی را در نظر بگیرید که در کل جهان به سادگی مشهور است.

البته این موضوع به معنی آن نیست که عروس های اروپایی در شب عروسی خود بدون آرایش حاضر می شوند؛ بلکه رنگ های به کار برده شده در آرایش آن ها به حدی ملایم و ملیح است که چهره طبیعی به عروس می بخشد. آرایش عروس ایرانی در نقطه ای میان سبک آرایش خلیجی و اروپایی قرار دارد. به بیان دیگر، ترکیبی از این دو سبک آرایش در آرایش عروس ایرانی به خوبی قابل مشاهده است.

در ادامه نمونه هایی از سبک آرایش صورت توسط سالن آرایشی و آموزشی ویونا را مشاهده می کنید.

نمایش ها: 6203

تگ: آرایش صورت 2019   فیلم آرایش عروس   مدل آرایش مناسب مهمانی   گریم عروس   جدیدترین مدل آرایش صورت   آرایشگاه شرق تهران   آموزشگاه تخصصی گریم پیروزی   آموزشگاه آرایشگری پیروزی   آموزش آرایشگری شرق تهران   بهترین آموزشگاه گریم پیروزی   بهترین میکاپ آرتیست شرق تهران   آموزش رایگان آرایشگری   دانلود رایگان فیلم آرایش   آموزش حرفه ای آرایشگری   آموزش آرایش   آموزش گریم   مرکز آموزش گریم عروس پیروزی   آموزش طراحی ناخن  


viyona

آپلود شده توسط: viyona

تاریخ بروز شده: 06/04/2019

مجموعه زیبایی ویونا ...ویونا در زیبایی بی همتاست❤️ بهترین آموزشگاه و آرایشگاه در 4 طبقه مجزا در منطقه شرق تهران پیروزی 77439936

توضیحات: در این ویدئو از آموزشگاه آرایشگری ویونا، 10 مدل آرایش صورت جدید را مشاهده می کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر یا شرکت در کلاس های آموزشی ویونا می توانید با شماره های 77439936 021 تماس حاصل فرمایید.


نظرات

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی