میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش شینیون گل گندم

آموزش شینیون جدید مدل گندم

برای این مدل شینیون، ابتدا موها را به چهار قسمت تقسیم می کنیم: دو قسمت در جلوی سر و دو قسمت در پشت سر. از قسمت پشت سر شروع به انجام شینیون کرده بدین صورت که لاین هایی را روی یک لایه از مو ایجاد می کنیم. سپس لایه ای که درست کردیم را با سنجاق فیکس می کنیم. لا به لای کار می توان از اسپری حالت دهنده نیز استفاده کرد. به همین ترتیب، تا موهای پایین سر پیش می رویم. پس از پایان این بخش ، فرم اصلی گندم را می توانید مشاهده کنید.

برای فیکس کردن شینیون مدل گل گندم، نیازی به سنجاق سر نخواهید داشت. اسپری حالت دهنده ای که لا به لای شینیون استفاده کرده بودید، به ماندگاری شینیون کمک بسیاری خواهد کرد.

آموزش کامل شینیون مدل گل گندم را می توانید در ویدئوی ذیل مشاهده نمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزش آرایشگری خانم عاقل نژاد با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 8098

تگ: شینیون مو   شینیون مو با بافت گندم   آموزش شینیون جدید   جدیدترین مدل مو زنانه   مدل مو شینیون   آموزش شینیون گل گندم   فیلم آموزش آرایشگری   مدرس شینیون مو   آموزشگاه آرایشگری صورتگر ناز   سالن آرایشی صورتگر ناز   بهترین آموزشگاه آرایشگری کوپ و شینیون   خانم عاقل نژاد  


soratgarmah

آپلود شده توسط: soratgarmah

تاریخ بروز شده: 06/05/2019

توضیحات: در این ویدئو، آموزش شینیون گل گندم را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم عاقل نژاد می توانید با شماره 09125671882 تماس حاصل نمایید.


نظرات

زحمت کشیدید ممنون.

گودرزی - 09/25/2019 گزارش سوء استفاده

ممنون

sahar30 - 09/05/2019 گزارش سوء استفاده

عااالی بود ممنون

nadia77 - 08/01/2019 گزارش سوء استفاده

سلام عزیزم چرا آموزش شینیون تون قطع میشه؟ 🌹🌹

pooran - 06/11/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی