میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

مراقبت های بعد از کراتینه کردن موها

بعد از کراتینه مو چه باید کرد؟

اگر موهایتان را کراتینه کرده اید، حتما بعد از استحمام با استفاده از سشوار، موهایتان را خشک کنید. توجه داشته باشید که بعد از کراتین، هیچ نیازی به براشینگ نخواهد بود. بنابراین بهتر است از انواع اتو مو و سایر وسایل حرارتی استفاده نکنید.

اگر قصد رفتن به استخر را دارید، بهتر است به جای رفتن به استخرهای دارای کلر، به استخرهایی که از اوزون برای تصفیه آب استفاده می کنند، مراجعه نمایید. همچنین، از شامپو و نرم کننده های عاری از سولفات و کلراید سدیم استفاده نمایید.

با رعایت نکات ذکر شده، مدت زمان ماندگاری کراتین موها را افزایش خواهید داد. جهت بهره مندی از خدمات یا شرکت در کلاس های آموزشی مرکز کراتینه مو بهرامی با شماره های درج شده تماس حاصل کنید.

 

نمایش ها: 1607

تگ: مراقبت های بعد از کراتینه کردن مو   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 06/07/2019

توضیحات: در این ویدئو به آموزش نحوه مراقبت از موهای کراتین شده خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی