میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

مصاحبه با کارآفرین موفق حوزه آرایش و زیبایی

با یکی از بهترین مدرسان گریم و میکاپ عروس آشنا شوید

در این ویدئو، قصد داریم شما را با یکی از بهترین کارآفرینان حوزه آرایش و زیبایی آشنا کنیم. خانم عاقل نژاد دارای تخصص تدریس میکاپ و شینیون می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی گریم و ماسک نیز هستند.

خانم عاقل نژاد از دوران کودکی با رشته آرایشگری آشنا بوده اند و فعالیت حرفه ای خود را از سن 14 سالگی در سالن زیبایی مادرشان شروع کردند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که خانم عاقل نژاد دارای تحصیلات آکادمیک در رشته حقوق هستند و به این حوزه نیز علاقه مندند.

جهت آشنایی بیشتر با برترین مدرس و میکاپ آرتیست، سرکار خانم عاقل نژاد می توانید ویدئو مصاحبه زیر را مورد مشاهده قرار دهید.

نمایش ها: 1145

تگ: مدرس میکاپ   بهترین مدرس گریم عروس   آموزش شینیون جدید   جدیدترین مدل میکاپ و گریم   آکادمی آموزش آرایشگری زنانه   آموزش شینیون 2019   فیلم آموزش آرایشگری   مدرس شینیون مو   آموزشگاه آرایشگری صورتگر ناز   سالن آرایشی صورتگر ناز   بهترین آموزشگاه آرایشگری کوپ و شینیون   خانم عاقل نژاد  


soratgarmah

آپلود شده توسط: soratgarmah

تاریخ بروز شده: 06/09/2019

توضیحات: در این ویدئو، مصاحبه با خانم عاقل نژاد را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم عاقل نژاد می توانید با شماره 09125671882 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی