میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

مراقبت از مو رنگ شده

انواع محصولات مراقبت از مو

معمولا پس از این که موهای خود را با شامپو می شوییم، مو دچار یک بار الکتریکی منفی شده و برای خنثی کردن آن می بایست از محصولات دارای بار الکتریکی مثبت استفاده کرد.

انواع نرم کننده ها و ماسک مو در دسته محصولات دارای بار الکتریکی مثبت قرار دارند که استفاده از آن ها بعد از شامپو بسیار حائز اهمیت است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که تفاوت نرم کننده و ماسک مو در چیست؟ نرم کننده ها از قابلیت مصرف روزانه برخوردارند؛ اما شما نمی توانید ماسک مو را هر روز مورد استفاده قرار دهید. از نرم کننده می توان تنها جهت لطیف کردن موها استفاده کرد؛ اما ماسک خاصیت درمان و مغذی کردن نیز دارد.

معمولا ماسک ها دارای کارایی های بسیاری مانند آبرسانی، تغذیه کنندگی و ... نیز هستند که آموزش کامل آن را می توانید توسط شرکت شایگان شکوه در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

نمایش ها: 1501

تگ: استفاده از نرم کننده   ماسک مو   آموزش مصرف ماسک مو   شامپو مخصوص مو تراپی   ماسک مو وال وار   نحوه مصرف نرم کننده مو   شرکت شایگان شکوه   رنگ موی وال وار  


shayganshokooh

آپلود شده توسط: shayganshokooh

تاریخ بروز شده: 06/13/2019

توضیحات: جهت شرکت در کلاس های آموزشی و سفارش محصولات رنگ وال وار با شماره تلفن 02188850226 و برای آموزش با شماره تلفن 09375145783 تماس بگیرید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی