میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش زیرساز آرایش ساده صورت

زیرسازی پوست قبل از آرایش صورت

بسیاری از خانم ها با خود فکر می کنند که برار رفتن به مهمانی یا مجالس، تنها زدن کرم پودر اکتفا می کند. در حالی که این باور کاملا اشتباه است و پوست برای درخشانی هر چه بیشتر و افزایش ماندگاری آرایش، به محصولات دیگری نیز نیاز دارد.

اگر می خواهید آرایش شما به خوبی روی پوست بنشیند، بهتر است مراحل زیر را انجام دهید:

قبل از هر کاری پوست خود را لایه برداری کنید تا منافذ پوست به خوبی پاکسازی شده و سلول های مرده از بین بروند. سپس از ماسک آبرسان یا کرم مرطوب کننده فاقد چربی برای پوست خود استفاده نمایید.

مرحله بعد به استفاده از یک پرایمر مناسب اختصاص دارد. پرایمر PH پوست را به خوبی تنظیم می کند و یک پوست ایده آل برایمان فراهم می آورد. بعد از این مراحل می توانید از فوندیشن متناسب با پوست خود استفاده کنید که آموزش کامل آن توسط آموزشگاه هنر شایگان در ویدئوی زیر آورده شده است.

نمایش ها: 4064

تگ: آموزش آرایش صورت   آموزش زیرساز آرایش   گریم صورت   گریم عروس   آرایش صورت عروس   نحوه کانتورینگ صورت   آبرسانی پوست   لایه برداری پوست   بهترین آموزشگاه آرایش صورت   آموزشگاه آرایشگری زنانه   آموزشگاه آرایشگری هنر شایگان  


shaygan.salon

آپلود شده توسط: shaygan.salon

تاریخ بروز شده: 06/19/2019

توضیحات: در این ویدئو به آموزش زیرساز آرایش صورت خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آموزشگاه زیبایی هنر شایگان با شماره 09126201671 تماس حاصل کنید.


نظرات

سلام ،این کاریی ک انجام دادین روی چ نوع پوستی بود؟

alli96 - 09/08/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی