میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

کراتینه مو طبیعی با دستگاه نانو استیم اسپری گان

آموزش کار با دستگاه نانو استیم اسپری گان

دستگاه نانو استیم اسپری گان در واقع یک دستگاه هیدروژن رسان است که تحت فشار 3/3 اتمسفر، تک مولکول های آب را به قطر 0/26 نانومتر تبدیل می کند. این دستگاه با گرمای بخار و آینون سازی در کوتیکول و پس از آن در کورتکس موها، به قطر یک نانومتر نفوذ می کند. 


دستگاه فوق قادر است ماندگاری تراپی مو را افزایش دهد. علاوه بر آبرسانی مو، موجب از بین بردن یون های منفی نیز می شود که در اصل کار جرم گیری و پاکسازی مو را نیز انجام می دهد. با استفاده از دستگاه نانو استیم اسپری گان می توان مو را برای پذیرش مواد آماده کرد.

برای مشاهده آموزش کامل کار با دستگاه نانو استیم اسپری گان می توانید ویدئوی زیر را مورد مشاهده قرار دهید. همچنین، جهت شرکت در کلاس های آموزشی مرکز کراتینه مو بهرامی کافیست با شماره های زیرنویس شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 985

تگ: دستگاه کراتین مو   دستگاه نانو استیم اسپری گان   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 06/20/2019

توضیحات: در این ویدئو به کراتینه مو طبیعی با دستگاه نانو استیم اسپری گان خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی