میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

نازک سازی و ضخیم سازی مو در مبحث کراتینه

نحوه ترمیم و احیای مو در فرآیند کراتین

یک تار مو از سه لایه کوتیکول، کورتکس و مدولا یا مغز مو تشکیل شده است. زمانی یک فرد به نازک سازی مو نیاز دارد که کوتیکول در معرض آسیب قرار گرفته باشد. در این زمان، موها وز شده و حجم مو پف دار به نظر می رسد. برای نازک سازی موها می توان از موادی که حاوی پروتئین سیلک هستند، استفاده کرد.

ضخیم سازی مو، معمولا به منظور احیای کورتکس انجام می شود. کورتکس، حجم زیادی از موها را تشکیل می دهد و معمولا بنا به دلایلی نظیر رنگ و مش کردن، آسیب می بیند. برای احیای این لایه از موها می توان پروتئین از دست رفته را به موها برگرداند و به اصطلاح، ضخیم سازی مو انجام داد.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مرکز کراتینه مو بهرامی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 913

تگ: کراتین مو   نازک سازی و ضخیم سازی موها   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 06/23/2019

توضیحات: در این ویدئو به نازک سازی و ضخیم سازی مو در مبحث کراتینه خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی