میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش آرایش لایت دخترانه

آموزش میکاپ لایت

پیش از انجام میکاپ لایت، ابتدا پرایمر را با توجه به نوع پوست مراجعه کننده می زنیم. چند دقیقه مکث می کنیم تا پرایمر به خوبی روی پوست بنشیند. سپس از سیلکر استفاده می کنیم. سیلکر در شاداب و با طراوت نشان دادن پوست بسیار مفید است. 

از فوندیشن به رنگ مدیوم می توان برای سه بعدی کردن چهره استفاده کرد. از رنگ همرنگ با پوست نیز می توان برای پوشاندن سایر نواحی صورت استفاده کرد. سپس با استفاده از بیوتی بلندر نسبت به فید کردن رنگ ها اقدام می کنیم.

آموزش کامل آرایش لایت توسط سالن آرایش و زیبایی بانو شفیعی را می توانید در ویدئوی ذیل مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی ایشان با شماره های درج شده تماس حاصل کنید.

نمایش ها: 2695

تگ: آموزش گریم و کانتورینگ صورت   فیلم آموزش گریم صورت   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزشگاه گریم غرب تهران   آموزش گریم تخصصی   آموزش آرایش عروس   مدرس گریم   آموزش آرایش صورت   آموزش کانتورینگ   آرایش لایت دخترانه   آموزشگاه بانوشفیعی  


banoshafie

آپلود شده توسط: banoshafie

تاریخ بروز شده: 06/26/2019

عروس سرای بانو شفیعی 44950824-44012150 صادقیه بلوار فردوس شرق کوچه زمانی‌ پلاک 12 زنگ1

توضیحات: در این ویدئو از آموزشگاه بانوشفیعی، خانم آرزو شفیعی استادیار دانشگاه زیبایی، آموزش آرایش لایت دخترانه را آموزش می دهند جهت شرکت در کلاس های آموزشگاه آرایشگری بانوشفیعی با شماره های 02144950824-02144012150 تماس بگیرید


نظرات

اموزش تصویری بزارید لطفا

خالکوبی - 06/27/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی