میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش یک مدل شینیون جدید

آموزش شینیون جدید


مدل شینیون که امروز قصد آموزش آن را داریم، ترکیبی از سه مدل گل رز، پولکی و ریسه ای می باشد. برای این کار ابتدا تقسیم بندی موها را انجام می دهیم. بدین صورت که قسمت جلوی موها، صدفی و پشت سر را از هم جدا کرده و با کلیپس فیکس می کنیم.

مدل موی ریسه ای در قسمت پشت سر انجام می شود که برای این کار ابتدا موهای این ناحیه را به خوبی پوش می دهیم. برای محکم کردن قسمت ریسه ای که پایه شینیون است، از تافت هارد استفاده می کنیم.

مدل شینیون پولکی را در قسمت های بغل سر انجام می دهیم. سپس موهایی را به صورت شینیون گل رز درست کرده و روی شینیون ریسه ای فیکس می کنیم. برای ثابت نگه داشتن شینیون گل رز می توان از ابزار چوبی استفاده کرد.

آموزش کامل یک مدب شینیون جدید را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم عاقل نژاد می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

نمایش ها: 2976

تگ: مدرس میکاپ و شینیون   بهترین مدرس گریم عروس   آموزش شینیون جدید   جدیدترین مدل شینیون   آکادمی آموزش آرایشگری زنانه   آموزش شینیون 2019   فیلم آموزش آرایشگری   مدرس شینیون مو   آموزشگاه آرایشگری صورتگر ناز   سالن آرایشی صورتگر ناز   بهترین آموزشگاه آرایشگری کوپ و شینیون   خانم عاقل نژاد  


soratgarmah

آپلود شده توسط: soratgarmah

تاریخ بروز شده: 06/26/2019

توضیحات: در این ویدئو، آموزش یک مدل شینیون جدید توسط خانم عاقل نژاد را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم عاقل نژاد می توانید با شماره 09125671882 تماس حاصل نمایید.


نظرات

عالی بود

sahar1375 - 07/02/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی