میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش میکاپ عروس با سایه اسموکی

آموزش آرایش عروس توسط بهترین میکاپ آرتیست عروس

در آموزش میکاپ عروس با سایه اسموکی، به آرایش چشم نسبت به سایر اجزا اهمیت بیشتری داده می شود. در واقع، بیشترین رنگ و غلظت به سمت چشم ها معطوف شده و برای این که میکاپ خیلی غلیظ و زننده به چشم نیاید، بهتر است برای آرایش گونه و لب ها از رنگ های لایت و روشن استفاده کنیم.

ابتدا روی کل پلک یک زیرساز تیره بزنید. ناحیه زیر ابروها، گوشه های چشم و اطراف بینی را شاین یا زیرساز روشن می زنیم. سپس یک یا چند رنگ سایه تیره و دودی را روی کل پشت پلک از قسمت بن مژه به سمت ابرو بزنید. برای افزایش زیبایی کار می توانید رنگ های سایه را به صورت طبقه طبقه از تناژ تیره به روشن بزنید.

بهتر است خط چشم را در تیرگی سایه بن مژه محو کنیم و از مژه مصنوعی پرپشت استفاده نماییم. داخل چشم ها را با مداد مشکی تیره می کنیم. برای کانتورینگ صورت نیز بهتر است از شدت رنگ بالای سایه روشن استفاده کنیم.

نمایش ها: 6192

تگ: گریم و میکاپ تخصصی   مدرس میکاپ   آموزش میکاپ عروس   میکاپ آرتیست عروس   آموزش گریم حرفه ای   عروس سرا ملیحه   آموزش سایه اسموکی   بهترین آموزشگاه تخصصی گریم عروس   آرایشگاه گریم عروس پیروزی   آموزشگاه گریم   آموزش گریم عروس  


malihevip

آپلود شده توسط: malihevip

تاریخ بروز شده: 07/08/2019

آکادمی آموزش گریم عروس خانم ملیحه قاسم نژاد واقع در شرق و غرب تهران 09124340985-09029024848-

توضیحات: در این ویدئو با مراحل آرایش عروس با سایه اسموکی توسط خانم قاسم نژاد آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاسهای آرایشگری با شماره تلفن های 09029024848 و 09124340985 تماس حاصل فرمائید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی