آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آشنایی با یکی از بهترین رنگ و مش کارهای تهران

کلاس آموزش رنگ و مش

خانم رمیسا میرزایی، یکی از برترین کارشناسان کار با مواد و رنگ و مش هستند که دوره های آموزشی خود را در داخل و خارج از کشور گذرانده اند. ایشان حدود 8 سال سابقه کار مفید در حوزه رنگ و مش و همچنین صافی و احیاء مو دارند.

خانم میرزایی دوره های آموزشی خارج از کشور خود را نزد اساتید به نامی همچون استاد منیر، استاد عابد و ... گذرانده اند. آموزش های خانم میرزایی به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. البته نوع آموزش مورد علاقه خود خانم میرزایی، نیمه خصوصی و عملی می باشد. چرا که افراد فرصت بهتری برای یادگیری کسب خواهند کرد.

با آموزش کار با مواد و همچنین صافی و احیاء مو نزد خانم رمیسا میرزایی، قادر به دریافت مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی خواهید بود. جهت هماهنگی می توانید با شماره های زیرنویس شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 4355

تگ: بهترین رنگ و مش کار   رنگ و مش   هایلایت   رنگ مو جدید   آموزش رنگ و مش   بهترین رنگ و مش کار   آموزش تخصصی رنگ مو تهران   احیاء مو   صافی دائم مو   رمیسا میرزایی  


Ramisabeauty

آپلود شده توسط: Ramisabeauty

تاریخ بروز شده: 07/09/2019

خانم رمیسا میرزایی کارشناس انواع تکنیک های رنگ مو و کار با مواد هستند و شماره تلفن ایشان 09354779686 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به معرفی یکی از بهترین رنگ و مش کارهای تهران خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات خانم رمیسا میرزایی با شماره 09354779686 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی