میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری شمال تهران

معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری شمال تهران

آموزشگاه زیبایی مهر آریا به مدیریت خانم مهرناز آریان نژاد یکی از بهترین ها در منطقه شمال کشور است که تاکنون موفق به عرصه نیروی کار بسیاری به این حوزه شده است. در این مرکز کلیه دوره های مقدماتی و پیشرفته با جدیدترین تکنیک های روز دنیا در حال برگزاری هستند.

این آموزشگاه با داشتن لایسنس های معتبر و مربی های بسیار حرفه ای، آماده ارائه آموزش در هر لاینی می باشد. شما می توانید با بهره مندی از تجارب مشاوران و مدرسان حرفه ای، دوره مناسب آموزش زیبایی خود را انتخاب نمایید.

آموزشگاه آرایشگری مهر آریا با محیطی زیبا و علمی، برترین اساتید ایران را در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین تجربه را از آموزش و کسب تجارت به دست آورید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی این مرکز می توانید با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2013

تگ: کوتاهی مو   رنگ و مش   گریم و میکاپ   آموزشگاه آرایشگری   آموزش آرایش   آموزش آرایش عروس   آموزش میکاپ عروس   آموزش آرایش شمال تهران   آموزش آرایشگری شریعتی   آموزشگاه آرایشگری مهر آریا  


mehrearya

آپلود شده توسط: mehrearya

تاریخ بروز شده: 07/09/2019

توضیحات: اگر به دنبال یکی از بهترین های آموزشگاه آرایشگری هستید، پیشنهاد ما به شما آموزشگاه مهر آریا است. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره 22853474 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی