آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

بهترین سن برای تزریق بوتاکس

بهترین مرکز تزریق بوتاکس

بوتاکس یک سم بوتولونیوم است که تزریق آن در پوست موجب فلج شدن عضلات می شود. این نوع فلج شدن، از بین رفتن چین و چروک های پوستی را به دنبال دارد.

اثر بوتاکس کاملا موقتی بوده و بعد از گذشت مدت زمان مشخصی، عملکرد عضلات به حالت قبل باز می گردد. بوتاکس معمولا بین 4 تا 8 ماه ماندگاری دارد. بعد از ازریق بوتاکس، حدود 5 روز تا یک هفته طول می کشد تا اثر خود را بگذارد.

افراد زیر 18 سال، افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی، دیابت، مشکلات قلبی و کلیوی و همچنین افراد باردار و شیرده نیز نباید از بوتاکس استفاده کنند.

مرکز اسکالپ آیراملو یکی از بهترین مراکز جهت تزریق بوتاکس می باشد که این کار را در محیطی کاملا حرفه ای و بهداشتی انجام می دهد.

نمایش ها: 1842

تگ: تزریق بوتاکس   بهترین سن برای تزریق بوتاکس   میکرو اسکالپ   آموزش تاتو   دستگاه تاتو   مرکز تخصصی میکرو اسکالپ مریم آیرملو   مرکز تخصصی هاشور ابرو سعادت آباد   هاشور ابرو   میکروپیگمنتیشن   آرایشگاه شمال غرب، فیلم آموزشی میکرو پیگمنتیشن   دانلود رایگان فیلم آموزشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   نسل جدید هاشور ابرو  


scalpayromlou

آپلود شده توسط: scalpayromlou

تاریخ بروز شده: 07/10/2019

مرکز آموزش فوق تخصصی اسکالپ آیرملو به مدیریت سرکار خانم مهندس مریم آیرملو، ارائه دهنده خدمات و آموزش فوق تخصصی میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و اصول برندینگ به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی میکرواسکالپ می باشد.

توضیحات: در این ویدئو، با بهترین سن برای تزریق بوتاکس آشنا می شوید. مرکز آموزش فوق تخصصی اسکالپ آیرملو به مدیریت سرکار خانم مهندس مریم آیرملو، ارائه دهنده تخصصی خدمات میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی