میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش لیفت مژه

لیفت و لمینت مژه

لیفت و لمینت مژه معمولا برای تقویت مورد استفاده قرار می گیرند که شامل کراتینه، ویتامینه و مکمل هستند. برای این کار ابتدا پلک را به خوبی پاک می کنیم تا عاری از هر گونه آلودگی شود. سپس مژه ها را شانه می زنیم تا کاملا از هم جدا شوند. پلک پایین را نیز چسب می زنیم تا از مژه های بالا تفکیک شود. 

پشت پلک بالارا یک بیگودی نصب می کنیم. سایر این بیگودی به اندازه مژه های مشتری بستگی دارد. به همان چسب گیاهی که بیگودی را چسبانده بودیم، مژه ها را نیز روی آن می چسبانیم و به خوبی از هم تفکیک می کنیم.

جهت مشاهده آموزش لیفت مژه می توانید ویدئوی زیر را کلیک کنید. همچنین برای شرکت در کلاس های آموزشی مرکز پوست و زیبایی آفا کافیست با شماره های زیرنویس شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2351

تگ: آموزش لیفت مژه   فیلم آموزش لمینت مژه   تقویت مژه   پرپشت کردن مژه   آموزش حرفه ای آرایشگری   آموزش لیفت و لمینت مژه   کراتینه مژه   چسب گیاهی مژه   آموزش میکروبلیدینگ   مدرس میکرونیدلینگ غرب تهران   دستگاه میکرونیدلینگ   آموزش میکرونیدلینگ  


faezejafari

آپلود شده توسط: faezejafari

تاریخ بروز شده: 07/21/2019

بهترین میکروپیگمنتیشن کار در غرب فائزه جعفری 09121962430

توضیحات: در این ویدئو، خانم فائزه جعفری کارشناس و مدرس بین المللی، آموزش هایی را در خصوص لیفت مژه ارائه می دهند. .جهت استفاده از روشهای جدید تتو و میکروپیگمنتیشن با شماره 09121962430 تماس بگیرید.


نظرات

لیفت ابرو هم بذارین دیگه☹💚

sara far - 07/22/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی