میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

ماسک مو کراتینه

مراقبت بعد از کراتینه مو

بعد از انجام کراتینه مو نباید موها را تا 4 روز شستشو داد؛ چرا که شیارهای کوتیکول مدت 4 روز طول می کشد تا به حالت اولیه خود بازگردد.

برای شستشوی موهای کراتین شده حتما از شامپوهای PH اسیدی استفاده کنید. علاوه بر این، شامپو و ماسک مو کراتینه شما باید بدون سولفات و کلراید سدیم باشد.

توجه داشته باشید که استفاده از شامپو بچه برای شستن موهای کراتین شده اصلا توصیه نمی شود. با این که این محصول عاری از سولفات است؛ اما حاوی کلراید سدیم بوده و دارای PH خنثی می باشد.

بعد از انجام کراتین مو، بهتر است از استخرهای تصفیه اوزون استفاده کنید. چرا که کلر و همچنین نمک موجود در آب دریا، نوعی ریموور کراتینه هستند که باید از آن ها دوری کرد. در صورت تمایل به مصرف رنگ مو نیز نوع بدون آمونیاک آن را خریداری نمایید.

نمایش ها: 2116

تگ: کراتین مو   مراقبت بعد از کراتینه   انواع کراتینه مو   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 07/31/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد ماسک مو کراتینه خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی