آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

اتو مو

انواع اتو مو

معمولا اتو مو را بر اساس پلیت های مختلف یا درجه ها تقسیم بندی می کنیم. از جمله پلیت های مورد استفاده در اتوها می توان به آلومینیوم، سرامیک، تیتانیوم، گوگرد، کراتین و آیرونیک اشاره کرد.

درجه های اتو مو معمولا از 100 تا 250 درجه سانتی گراد هستند. توجه داشته باشید که بهتر است اتو مو با درجه 250 را برای موهای بسیار سالم و ضخیم مورد استفاده قرار داد.

هنگام خرید اتو مو علاوه بر پلیت آن باید به عرض صفحه نیز توجه نشان داد. عرض صفحه اتو مو معمولا به صورت پهن، متوسط و باریک ارائه می شوند که هر یک کاربردهای خودشان را دارند.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی مرکز کراتینه مو بهرامی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 1974

تگ: اتو مو   انواع اتو مو   انواع کراتینه مو   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 08/08/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد انواع اتو مو خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی