میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش احیاء مو

صافی و احیاء مو

در احیاء مو، شناخت آناتومی موها و میزان آسیب دیدگی آن بسیار حائز اهمیت است. معمولا بیشترین گلایه هایی که از مشتری ها به گوش می رسد، پیرامون دهیدراته بودن و گره خوردن موها می باشد. 

برخی افراد دارای موهای بسیار خشکی هستند و دهیدراته بودن آن ربطی به رنگ کردن موها یا عوامل دیگر ندارد. برای این دسته از افراد بهتر است از آبرسان های حرفه ای  و ویتامینه های سالنی استفاده نماییم.

برای موهای رنگ و مش شده و موهایی که دارای میزان بالایی از آسیب دیدگی هستند نیز می توان تدابیری جهت احیاء مو اندیشید که در ادامه با آن آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات تخصصی کار با مواد سرکار خانم رمیسا میرزایی می توانید با شماره های زیرنویس شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2534

تگ: صافی و احیاء مو   آموزش کار با مواد   آموزش رنگ و مش   آموزش دکلره مو   رنگ مو جدید   آموزش رنگ و مش   بهترین رنگ و مش کار   آموزش تخصصی رنگ مو تهران   احیاء مو   صافی دائم مو   رمیسا میرزایی  


Ramisabeauty

آپلود شده توسط: Ramisabeauty

تاریخ بروز شده: 08/24/2019

خانم رمیسا میرزایی کارشناس انواع تکنیک های رنگ مو و کار با مواد هستند و شماره تلفن ایشان 09354779686 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به آموزش احیاء مو خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات خانم رمیسا میرزایی با شماره 09354779686 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی