آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

ابزار رنگ و مش

رنگ و مش به کمک ابزار مخصوص

ابزارهای بسیاری برای انجام متدهای جدید رنگ و مش وجود دارند که خانم انوشه شفیعی، مدیریت محترم آموزشگاه اسطوره به معرفی و آموزش آن ها خواهند پرداخت. یک سری از این ابزارها را خود خانم شفیعی ابداع کرده اند و سایر ابزارها تولید دیگر شرکت ها هستند.

جهت آشنایی کامل با ابزارهای رنگ و مش، پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را مورد مشاهده قرار دهید. شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مرکز آموزش و زیبایی اسطوره با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 3411

تگ: رنگ موی سال 2019   ابزار رنگ و مش   رنگ موی جدید   رنگ موی مرجانی   بهترین آموزشگاه کار با مواد   رنگ و مش جدید   آموزشگاه آرایشگری کار با مواد   بهترین مارک دکلره   بهترین مارک رنگ مو   بهترین آموزشگاه آرایشگری رنگ و مش   بهترین آموزشگاه آرایشگری کار با مواد   رنگ و مش   مدرس کار با مواد   بهترین مدرس کار با مواد   آرایشگاه اسطوره   آموزش رایگان آرایشگری   آموزش حرفه ای آرایشگری   رنگ مو 2019  


ostore

آپلود شده توسط: ostore

تاریخ بروز شده: 08/28/2019

خانم شفیعی، مدیر سالن زیبایی اسطوره و مربی رشته آرایش و پیرایش هستند. جهت برقراری ارتباط با شماره 09123208333 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو از سایت رژلب، خانم انوشه شفیعی مدرس و کارشناس کاربامواد ، کار با انواع ابزار رنگ و مش را آموزش خواهند داد.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی