میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

شینیون

آموزش شینیون دخترانه با بافت

این مدل شینیون، باز بوده و داخل آن از بافت های طنابی استفاده می شود. ابتدا چتری موها را جدا کرده و آن را بالای سر فیکس می کنیم. سپس چند لاین ایجاد می نماییم و آن را با اسپری حالت دهنده تثبیت می کنیم.

به همین ترتیب، موهای بغل سر را نیز در پشت سر جمع و چند لاین ایجاد می کنیم. ادامه موهای دو طرف سر را بافت معمولی می زنیم. می توان در لا به لای موها از اکسسوری برای جذابیت هر چه بیشتر استفاده کرد.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات شینیون خانم پروانه حبیبی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2513

تگ: شینیون عروس   شینیون دخترانه   شینیون مو   شینیون جمع   آموزشگاه آرایشگری چترگل   مدل موی شینیون   فیلم آموزشی شینیون مو   آموزش شینیون دم اسبی   بستن مو   آموزش رایگان شینیون   سالن چترگل   خانم حبیبی  


habibi

آپلود شده توسط: habibi

تاریخ بروز شده: 10/05/2019

خانم حبیبی یکی از بهترین مدرسان شینیون مو و کار با مواد هستند. شما می توانید جهت برقراری ارتباط با شماره 09122469081 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب خانم پروانه حبیبی از آرایشگاه چترگل مدل شینیون مو را به شما آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزشی می توانید با شماره 09122469081 تماس بگیرید


نظرات

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی